gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Yanarım Şimdi

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kendimi hapsettim yanlızlığa Ne arayan var nede soran Kalbimin her köşesi bin dertle sızlar
    Ah sevgilim o dert senle başlar

Karanlık geceler ışığım oldu
    Sensizlik bana ızdırap oldu
    Mazim bana hesap sordu
    O günlere yanarım şimdi

Hıçkırıklarla boğuldum bu akşam
    Ağlamaktan bile aiz kalmışım
    Gönlümü bile o zalim adam
    Şimdi bir başkasına bakar olmuş

Petek Dinçöz - Yanarım Şimdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Sen televizyon başında haberlerle Ben köşe başında hayallerle Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum bir avuç odada bir başka dünyada ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni sen bana ver kendini ben gelirim...
  2. Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay)

Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay)

Bu laflar sana ait değil Bu halin yabancı tanıdık değil Sanki karşımda sen değil Ben gidiyorum hiç sorun değil Kalbim kırılmadı desem hiç değil Bu iş başıma ilk gelmiş de değil Bildiklerim çok ama yok elimde delil Ben gidiyorum hah hiç sorun değil [Nakarat] Bay bay şimdi zaten aşklar lay lay Yok ay bana uymaz gönlümü sarar Bay bay şimdi zaten aşklar yapay Yok ay bana uymaz gönlümü sarar Bu...
  3. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...
  4. Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben (2009)

Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben (2009)

Petek Dinçöz'ün "Ne Yapayım Şimdi Ben" isimli yeni albümü Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Albümün ilk çıkış şarkısı, düzenlemesi Kıvanç K'ya, bestesi Sezen Aksu'ya ait olan: "Ne Yapayım Şimdi Ben" Dinamik bir alt yapı ile hazırlanan şarkıda Petek Dinçöz yorumu da dikkat çekiyor. Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben Ne Yapayım Şimdi Ben Pembe...

Sayfayı Paylaş