gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Yaz Deftere

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yazmışsın deftere kimleri Sarışınlar, esmerleri Sıralamışsın hep güzelleri
    Yaz yaz yaz en sona beni

Dağılmış haftanının günleri
    Aklımda ezbere sözleri
    Alınca onlardan hevesini
    Yaz yaz yaz en sona beni

Aşık olmak kim sen kimsin
    Herkesi birden sevemezsin

Razı olmazsan hakkına
    Ne olacak halin bilemezsin
    Bir gün düşersen kucağıma
    Daldan dala gezemezsin

Bekliyorum haberin olsun
    Aç kalmışsın gözün doysun
    Bulamazsın böylesini
    Yaz yaz yaz en sona beni

Petek Dinçöz - Yaz Deftere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Cızz

Petek Dinçöz - Cızz

Sahici aşk arıyorken her yerde Karşıma çıktın birden oldu bir mucize Seven kalbe hükmetmek mümkün değilmiş Çılgına dönüyormuş yürek aşka düşünce Sayende dünya şahane Ne isterim ki ben daha neeee... Aşktan korkup kaçmak için Kalmadı hiçbir bahaneee , dahanee... İçim cızz etti , sana bakınca Sen yanımda öyle durunca Ne olduysa bir anda oldu Kapıldım aşkın ihtişamına İçim cızz...
  2. Petek Dinçöz - Buruk Acı

Petek Dinçöz - Buruk Acı

buruk acı notaları buruk aci nota acı nota şarkısının notaları gurbet içimde bir ok gurbet icimde bir ok hersey bana yabanci hayat öyle bir ankii aci icinde hancii (2x) sevmek korkuluu ruyaa yanlizlik buyuk aci hangi kapiyi calsam karsimda buruk aci (2x) yillar yili gönlumde bir gun sabah olmadi bu ne bitmez cileymis neden hala dogmadi (2x) sevmek korkuluu ruyaa yanlizlik buyuk...
  3. Petek Dinçöz - Aklımı Bulamam

Petek Dinçöz - Aklımı Bulamam

Bakisin tuzak Duramam uzak Tanimam yasak Herkezden farkin var Ah inan ki bende cok Hakkin var Kendimi ararim Ama aklimi bulamam Yollari yorarim Sana bir türlü varamam Ask ne demek Sen demek kacamam Ben sana kendimi severek bagladim Bu ne deli caglarim Ara siradir oynattiklarim Bu aska her zora varim
  4. Petek dinçöz hastanede!

Petek dinçöz hastanede!

Acil şifalar :) DÖRT GÜN ÖNCE AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ TARAFINDAN EVDE NEFESSİZ KALIP BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULUNAN VE ACİLEN HASTANEYE KALDIRILAN ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ'ÜN AĞIR ZATÜRREEYE YAKALANDIĞI ORTAYA ÇIKTI. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında...

Sayfayı Paylaş