gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Yerimde Sen Olsan

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yanımda yoksun istemem seni gönlüm perişan yıktın herşeyi kırdığın kalbimin yokki tamiri
    ben aynı ben değilim gittin gideli

yerimde sen olsan delirmezmiydin
    yerimde sen olsan ah etmezmiydin
    aşkımdan ölsende git demezmiydin
    yaptıkların yanına karmı kalır
    elbet hesap sorulur ağır ağır

Yanımda yoksun istemem seni
    gönlüm perişan yıktın herşeyi
    kırdığın kalbimin yokki tamiri
    ben aynı ben değilim gittin gideli

yerimde sen olsan delirmezmiydin
    yerimde sen olsan ah etmezmiydin
    aşkımdan ölsende git demezmiydin
    yaptıkların yanına karmı kalır
    elbet hesap sorulur ağır ağır

Petek Dinçöz - Yerimde Sen Olsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Yolun Açık Olsun

Petek Dinçöz - Yolun Açık Olsun

erkekler hovarda gözü dışarda kızlar pası atar ohh ne alaa!! utangaç olanlar kış uykusunda tam zamanı çocuklar oyalanmayın... bırak uzaktan gözlerinle kesmeyi bırak yalandan rüzgar gibi esmeyi karşındayım işte ne duruyorsun cesaretin yoksa YOLUN AÇIK OLSUN !!! ....... lala lala lala lalala lala ....... lafa geldimi erkek milleti şimdiki kızlar delirtir milleti ilk adımı sen at tutma kendini...
  2. Petek Dinçöz - Sen Kralsan Ben Neyim

Petek Dinçöz - Sen Kralsan Ben Neyim

ben durak degilim gelip geçtigin her gece kapıma park edemezsin korkaklığın adı ne zaman gurur oldu sen bu huylarını canım terk edemezsin gitmek için çok geç kaldın büyük olur yalan aşkın derdi benim yerimde inan kim olsa seni çoktan terk edrdi sen kralsan ben neyim :mafya: aşkına kölemiyim daha ne istiyosun kapında mı öleyim gel benden özür dile bak kırıldı yüregim ya yeniden seveyim ya...
  3. Petek Dinçöz - Sen Dön Dünya

Petek Dinçöz - Sen Dön Dünya

seviyorsan sevilmiyorsan kahpe dünya mutlu olmak istiyorsan içelim zil zurna terk ettiyse öfkeliysen boşver aldırma aşık mısın derdin mi var kimin umurunda aşık mısın derdin mi var kimin umurunda dünya dünya sen dön dünya dünya dünya sen dön dünya ağlasanda sızlasan da kimin umurunda ağlasanda sızlasan da kimin umurunda hayat kayıpsa sevmek ayıpsa kahpe dünya sarhoş olmak...
  4. Petek Dinçöz - Sen Değmezsin

Petek Dinçöz - Sen Değmezsin

Sen değmezsin Boyun eğmezsin Aşkın hep inat sevmek kabahat Öyle doluyum ki sözlerine Duygularım derin sığmaz içime. Hem seviyorsun hem üzüyorsun Havalara girdin yar Sevdiğimi biliyorsun yar Umrunda değil dünya ahhhhhhhahhhhhhhh sen değmezsin Sen değmezsin Kıymet bilmezsin Dünyayı versem kapına gelsem Bir Ömür geçer mi senle böyle Hasta ettin beni ölürcesine Hem seviyorsun hem...

Sayfayı Paylaş