gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Yolun Açık Olsun

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

erkekler hovarda gözü dışarda
    kızlar pası atar
    ohh ne alaa!!
    utangaç olanlar kış uykusunda
    tam zamanı çocuklar oyalanmayın...
    bırak uzaktan gözlerinle kesmeyi
    bırak yalandan rüzgar gibi esmeyi
    karşındayım işte ne duruyorsun
    cesaretin yoksa YOLUN AÇIK OLSUN !!!
    ....... lala lala lala lalala lala .......
    lafa geldimi erkek milleti
    şimdiki kızlar delirtir milleti
    ilk adımı sen at tutma kendini
    artık devir değişti oyalanmayın
    bırak uzaktan gözlerinle kesmeyi
    bırak yalandan rüzgar gibi esmeyi
    karşındayım işte ne duruyorsun
    cesaretin yoksa YOLUN AÇIK OLSUN

Petek Dinçöz - Yolun Açık Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Yerimde Sen Olsan

Petek Dinçöz - Yerimde Sen Olsan

Yanımda yoksun istemem seni gönlüm perişan yıktın herşeyi kırdığın kalbimin yokki tamiri ben aynı ben değilim gittin gideli yerimde sen olsan delirmezmiydin yerimde sen olsan ah etmezmiydin aşkımdan ölsende git demezmiydin yaptıkların yanına karmı kalır elbet hesap sorulur ağır ağır Yanımda yoksun istemem seni gönlüm perişan yıktın herşeyi kırdığın kalbimin yokki tamiri ben aynı ben değilim...
  2. Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Petek Dinçöz - İstanbul Geceleri

Darlaniyorum of daraliyorum nefesi bile zor aliyorum dusmusuz dunyanin turlu derdine,derdine gecim derdine omrumu paraliyorum duvarlari yikmak lazim disariya cikmak lazim ne var ne yok bakmak lazim hadi bakalim gecelere gecelere,gecelere akalim cikar at acilari giy hadi cicileri X2 herseyi unuturur istanbul geceleri (istanbul geceleri)
  3. Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Petek Dinçöz - Beyaz Cam

Sen televizyon başında haberlerle Ben köşe başında hayallerle Ömrümüz geçiyor,aynı odada ayrı dünyada Sen beyaz cam önünde koyunları sayıyorsun Ben beyaz perdemde yıldızları sayıyorum sen yine uyukluyorsun,ben yine sayıklıyorum bir avuç odada bir başka dünyada ister odun,kömür olmasın;Kalbim ısıtır seni ister dolap boş olsun gözlerim doyurur seni sen bana ver kendini ben gelirim...
  4. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...

Sayfayı Paylaş