gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz'ün Umreden İlk Fotoğrafı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Petek Dinçöz'ün Umreden İlk Fotoğrafı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde umreye giden Petek Dinçöz, umreden ilk fotoğrafını instagramdan paylaştı. Umreye giderken beyazlar içinde görüntülenen Dinçöz, bu kez siyahlar içindeydi.

Eski eşi Can Tanrıyar nedeniyle zor günler geçiren Petek Dinçöz Umre'ye gitti. Geçtiğimiz gün beyazlar içinde Umre'ye giderken havaalanında görüntülenen ve zor günleri geride bırakmak istediğini söyleyen Petek Dinçöz Umre ziyaretinde çektirdiği bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Kara çarşaf giyen Petek Dinçöz'ün Dolce&Gabbana gözlükleri dikkat çekti.

smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay gitmeleri iyi hosda, sonra gelip hicbirsey olmamis gibi hayatlarina devam ediyorlar... yani demek istedigim orali gören herkes cok degisiyor.. Annemi düsünüyorum mesela hacca gidip geldikten sonra diyorki oradan geldikten sonra ögrendiklerimden ve gördüklerimden sonra eskisinden dahada cok dikkat ediyorum günah islemeyim diye... Ama ünlüler gidiyor ne güzel masallah sonra geliyorlar, bir kac hafta sonra af edersiniz eskisi gibi soyunup cogu yerleri acik acik sahnelere cikiyorlar... Bence yazik... insallah petek öyle yapmaz... ne güzel yakismis bence kapalilik.. :D

Petek Dinçöz'ün Umreden İlk Fotoğrafı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umre Fotoğrafları:.Hac Resimleri

Umre Fotoğrafları:.Hac Resimleri

umre resimleri melek ipek umre 2010 hac görüntüleri hac fotoğrafları okcular tepesi Uhud Şehitlik Hz. Hamza Uhud Okcular Tepesi Hira Magara Hira Kuzey Zirve Hira'da GÜn Doğumu Hira MaĞara Da Biri Akabebiatyeri
  2. Petek dinçöz'ün kardeşi bıçaklandı

Petek dinçöz'ün kardeşi bıçaklandı

PETEK DİNÇÖZ'ÜN, İZMİR'DE OTURAN KARDEŞİ NECDET ÖZGÜN, BIÇAKLANDI. Petek Dinçöz'ün, İzmir'de oturan kardeşi Necdet Özgün, geçen çarşamba günü, Çiğli İlçesi Cehar Dudayev Bulvarı üzerinde otomobiliyle giderken yol tartışmasına girdiği başka bir aracın sürücüsü tarafından sırtından bıçaklandı. Yaralanan Necdet Özgün, yakındaki özel bir hastaneye kaldırılırken, sağlık durumunun iyi olduğu,...
  3. Petek Dinçöz'ün Müftüyü Kızdıran Sorusu

Petek Dinçöz'ün Müftüyü Kızdıran Sorusu

petek dinçöz, arım balım peteğim, programı, hakkında detaylı bilgiler burada Ramazan dolayısıyla her programda mutlaka bir ilahiyatçı konuk oluyor melekler...Petek Dinçöz'de Arım Balım Peteğim adlı programına konuk ettiği müftüye ilginç sorular sorarak müftüyü sinirlendirmiş...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına Petek Dinçöz'ün sunumuyla TNT'de ekrana gelen "Arım Balım...
  4. petek dinçöz umreye mi gidiyormuş

petek dinçöz umreye mi gidiyormuş

Petek Dinçöz umreye gidiyormuş diye duydum doğru mu ? İlginç yani ne bileyim özellikle umre ve hac ziyaretlerinden sonra hayat daha farklı yaşanmalı diye düşünüyorum da..
  5. Petek Dinçöz'den 40 Bin TLlik Alışveriş!

Petek Dinçöz'den 40 Bin TLlik Alışveriş!

petek dinçöz petek dinçöz haberleri Sevgili melekler, şarkıcı Petek Dinçöz geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda girdiği bir butikten tam 40 bin TLlik alışveriş yaparak gardronbunu yeniledi. Bir süredir başı eski eşi Can Tanrıyar ile olan boşanma davası yüzünden sıkıntıda olan Dinçöz sıkıntısını alışverişle atmaya çalıştı. Petek Dinçöz, tasarımcı Gülnur Güneş'in İlkbahar-Yaz koleksiyonunun...

Sayfayı Paylaş