gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

peter answer nasıl kullanılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

peter answer nasıl kullanılır ya bilen var mı merak ediyorum bi kaç arkadaşım konuşuyor ama bende bilmemezliğe vermedim ne bu allaşkına nası kullanılıyor ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. mehmet

mehmet Forum Okuru

peter answer nasıl kullanılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eyeliner Nasıl Kullanılır?

Eyeliner Nasıl Kullanılır?

eyeliner nasıl çekilir eyeliner nasıl sürülür eyeliner nasıl kullanılır Eyeliner hemen her sezon kullanılıyor melekler :) Bu yılın makyaj modasında da yerini alan eyelinerı sürmek biraz el becerisi istiyor. Bilmeyenler ve yeni kullanacaklar için, bazı tüyolar vermek istiyoruz sizlere. Ayrıca yazımızın sonunda bir de video var.. :tik: Elleriniz titrememeli. Eğer elleriniz titriyorsa...
  2. üzerlik tohumu nasıl kullanılır

üzerlik tohumu nasıl kullanılır

üzerlik tohumu nasıl kullanılır ? bizim buralarda nazara karış korunduğu bilinir üzerlik tohumlarının peki daha başka nasıl kullanılır
  3. Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın çilek nasıl kullanılır Altın Çileğin kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde zayıflamaya yardımcı özelliğiyle bilinen şifalı bitkilerden altım çileğin kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Altın çilek bitkisinin dışarısı kabuk ile kaplıdır. Yemek için kabuğunu çıkarıp yememiz gerekmektedir. Ağacından aldığınız gibi yemeye kalkarsanız tadı biraz tatsız gelebilir, fakat...
  4. Itır Nasıl Kullanılır ?

Itır Nasıl Kullanılır ?

ıtırın Faydaları ıtır Çiçeğinin Faydaları Itırın Yararları Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden biri olan ıtırın kullanımı ve faydaları ile ilgili sizlerle paylaşabileceklerimiz şöyle melekler :) İshali keser. Kanı temizler. Sakinleştiricidir. Boğaz ağrılarını dindirir. Mide ve bağırsak gazlarını söktürür. Nıkriste faydalıdır. Ciltteki yanıkları, egzama ve akne...
  5. Google Gözlük Nasıl Kullanılır?

Google Gözlük Nasıl Kullanılır?

Bu sayfa; Google Gözlük Nasıl Kullanılır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilk tanıtımı yapıldığında sizlerle paylaştığımız google gözlük hakkındaki ayrıntılı bilgilerle karşınızdayız. Tanıtım sonrası kimseye gerçek gibi gelmeyen ve protottip olarak kalacağı düşünülen google gözlükler çok yakında 1500 dolar fiyatıyla satışa sunulacak. Peki bu ilginç gözlüğün...

Sayfayı Paylaş