gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Peter Sellers Kimdir kızlar bilgi istiyorum lütfeeeen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Peter Sellers tam olarak kimdir hayatı biyografisi resimleri ve kişisel bi kaç bilgisini vermenizi istiyorum. Hhadi bekliyorum bir ki üç :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Peter Sellers Kimdir kızlar bilgi istiyorum lütfeeeen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peter Falk Kimdir?

Peter Falk Kimdir?

peter falk, kimdir, hayatı, biyografisi, oynadığı filmler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Eski Amerikalı oyunculardan Peter Falk'un hayatı hakkında bilgiler şöyle; Peter Michael Falk (doğumu 16 Eylül 1927 New York ,ölümü 23 haziran 2011 ABD), Emmy ödüllü Yahudi asıllı Amerikalı sinema oyuncusudur. Baba tarafından Macar-Polonya asıllı ve anne tarafından ise Rus...
  2. Peter Sellers Biyografisi

Peter Sellers Biyografisi

peter sellers kimdir hayatı biyografisi filmleri rolleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle Pembe Panter adlı filmde canlandırdığı Müfettiş Clouseau karakteriyle hafızalarımıza kazınan Peter Sellers'ın hayatıyla ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) (d. 8 Eylül 1925 – ö. 24 Temmuz 1980) İngiliz aktör ve komedyen. Yaygın olarak Pembe Panter filmlerindeki Müfettiş...
  3. Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi istiyorum

Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi istiyorum

Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi istiyorum lütfen bana Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi verin.
  4. Peter Carl Fabergé Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Peter Carl Fabergé Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Peter Carl Fabergé Kimdir Peter Carl Fabergé hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda dünyaca ünlü paha biçilmez faberge yumurtalarının tasarımcısı mücevher tasarımcısı Peter Carl Fabergé hayatı hakkında sizlere bilgiler sunacağız. Doğum Yeri Saint Petersburg olan mücevher tasarımcısı Peter Carl Fabergé 30 Mayıs 1846'da doğdu. Mücevher tasarımcısı olan Peter Carl Fabergé'in en ünlü eseri,...
  5. Niran Ünsal Kimdir hayatı hakkında bilgi istiyorum

Niran Ünsal Kimdir hayatı hakkında bilgi istiyorum

Niran Ünsal Kimdir bana Niran Ünsalın hayatıyla ilgili bilgiler verirseniz çok sevinirim bu güzel sesli yorumcunun hayatını merak ettim:)

Sayfayı Paylaş