gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

peygamber efendimizin(s.a.v) dogum gününde ona salavat gönderelim

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

kızlar 20 nisan peygamber efendımız (s.a.v) dogum gunu onun ıcın salavat cekelım okuyolaım okuyum annem sohbetlere gidiyo ve bu okudugumuz kadarını arkadasları umreye gıdıyolar o okuduklarımızı toplayıp dua edıyolar okumak ısteyen arkadaslarım olur dıyerekten konu actım :D:D kızlar eger 70000 tane okursanız da hıtım etmiş sayılıyosunuz buyrun kızlar 20 nısana kadar hıtım edelım allah hepımızın gonlune gore versın
    ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED

[TABLE="align: left"]
    [TR]
    [TD] [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

not: kızlar cekıcek olanlar bana haber versınler kı onları bekleyeyım :D:D 20 nisana kadar ne cekıyosanız buyrun allah için peygamber efendımız için çekelim kızlar :D:D

metanoyam, smiley, ASLIMOZUM ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

kızlar kim istemezki allahın veınde adımızın geçmesini:D:D

smiley bunu beğendi.
  3. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    mavi kelebek canım n eguzel topık acmıssın...umarım herkes katılır ben severek katılırım okudukca sana yazarım mavım

metanoyam bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben çekerim kız yarın başlarım çekebildiğim kadar çekerim sana sayı yazarım.boş kaldıkçada çekerim.

5. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    canım ben katılırım

6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    hatta benim kocamda yardım eder oda sever böle şeyleri hep elınde bi tespih makınesi var :)

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

tabiki hepinizi beklerim kızlar sizlerı cok seviyorum saol arzum özgulum arzum aslım cok saolun allahım hepımızın gonlune gore verır ınş

ARZUZU bunu beğendi.
  8. SoNGüL.

SoNGüL. Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    beeeennnnnn çekerimm...

9. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Aminn aminnnnn ınş....... Hepımızın muradını verir.....

10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allahümme salli ala seyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed

kızlar boleymıs

tıtanım duzeltırmısın

11. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

amiiiiiiiiiiin inş

12. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Allahümme Salli Ala Seyidina Muhammed diede çekilebiliyo kızlar farkı şekillerde söleniyo kısa uzun ama hepsi kabul oluyor.daha önce bende merak ettim ve sormuştum.

13. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allahım kabul eylesın dualarımızı

14. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    mavim bende yaparim sonra sana yazarim ne kadar cektigimi canim... cok güzel bir topik ... ellerine saglik :D

15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

beklerım smıleyım :D:Dallahım gönlunuze gore versin

peygamber efendimizin(s.a.v) dogum gününde ona salavat gönderelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peygamber Efendimiz(S.A.V)'in Evi..!!

Peygamber Efendimiz(S.A.V)'in Evi..!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Varmısınız hergun peygamber efendımız(s.a.v) salavat getırelım

Varmısınız hergun peygamber efendımız(s.a.v) salavat getırelım

Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim Manası: Ey Allahım ! Efendimiz, büyüğümüz Muhammed'e, evladu iyaline, ashabına salatu selam eyle.(Rahmet et, selametlik ver.)
  3. peygamber efendimiz (s.a.v )'in kabri

peygamber efendimiz (s.a.v )'in kabri

peygamber efendimizin mezarı video peygamberimizin kabrinin bulunduğu şehir peygamber efendimizin kabri video peygamberimizin mezarı hz muhammed in kabrinin bulunduğu şehir İnternet üzerinde peygamber efendimizin kabrinin resmi diye dolanan resimlerin hepsi sahtedir. Böyle resimlere inanmayın. Efendimizin kabrinin hertarafı kapalıdır, kapısı penceresi yoktur. Etrafı duvarlarla çevrilidir ve...
  4. Peygamber Efendimizden (S.A.V) Dualar

Peygamber Efendimizden (S.A.V) Dualar

bu konu peygamber efendimizden (s.a.v) dualara yer vermektedir. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) in çok sık ettiği duaları merak ediyorsanız sizlere gerekli dini bilgileri sunuyoruz. Herkesin hakkında hayırlı olan dualarının kabul olması dileklerimizle... "Başka bir ilâh yok, ancak Allah var. O’nun şerîki yoktur. Mülk O'nundur, hamd de O'nundur. O her şe*ye kaadirdir....
  5. Rüyamda Peygamber Efendimizi(S.A.V) Gördüm

Rüyamda Peygamber Efendimizi(S.A.V) Gördüm

hz Muhammed efendimizi rüyada görmek, rüyada peygamber görmek, rüyamda peygamberimizi gördüm Daha önceleride birkaç defa rüyamda peygamber efendimizi görmüşlüğüm oldu. Bu konuda Rabbime ne kadar şükür etsem yine de azdır diye düşünüyorum. İki gün evvel tekrar efendimiz H.z Muhammed (s.a.v) i rüyamda gördüm. Evimize geliyordu ve soframıza oturup birlikte yemek yiyorduk. Daha önce gördüklerimde...

Sayfayı Paylaş