Peygamberimiz Zamanında Kur'an'ı Yazanlara Ne Ad Verilirdi ? | Melekler Mekanı FORUM - 29 Ağustos 2016

Peygamberimiz Zamanında Kur'an'ı Yazanlara Ne Ad Verilirdi ?

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kur'an'ı peygamberimiz zamanında yazanlara ne denir Kur'an'ı peygamberimiz zamanında kağıda dökenler

Az önce bir misafirimizin sorduğu soru üzerine açtığımız bu konuda peygamberimiz döneminde Kur'an'ı kağıda dökenlere ne dendiği sorusunu cevaplıyoruz melekler :

Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) döneminde Kur'an-ı Kerim'i yazan kişilere vahiy katibi denir.

Peygamberimiz Zamanında Kur'an'ı Yazanlara Ne Ad Verilirdi ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İşletmelerin büyümeleri için sermaye sağlayan yatırımcılara ne ad verilir

İşletmelerin büyümeleri için sermaye sağlayan yatırımcılara ne ad verilir kim biliyor bu sorumun cevabını hadi bekliyorum cevabı
  2. Kur'an-ı Kerim'i Peygamberimiz döneminde yazanlara ne ad verilir?

Kur'an-ı Kerim'i Peygamberimiz döneminde yazanlara ne ad verilir? Lütfen bu konuda bilgi açın sitenizde.
  3. damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir

damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir lütfen bu sorumun cevabını verin bana:)
  4. birkaç partinin birleşerek oluşturduğu hükümete ne ad verilir cevap verin!

merhaba sizden birkaç partinin birleşerek oluşturduğu hükümete ne ad verilir bu konuda biliyorsanız cevap istiyorum şimdiden tşk ediyorum.
  5. Sela Nedir Hangi Zamanlarda Verilir ?

sela ne zaman verilir sela ne zaman okunur Perşembe Gecesi Verilen Sela Sevgili melekler, sela ne demektir, sela ne zaman okunur, perşembe gecesi yatsı namazı ardından sela neden verilir, tüm bu soruların cevaplarını yanıtlamaya çalışacağız...:) "Sela" insanları camiye toplamak için verilir. Cuma günü sela verilmesinin amacı cuma namazından önce hocanın vaazını dinlemek için...

Sayfayı Paylaş