gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Peygamberİmİzİn Şefkatİ Ve Merhametİ, PEYGAMBERİMİZİM BİZE OLAN SEVGİSİ

Konu, 'Tasavvuf' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

peygamberimizin şefkati peygamberimizin şefkat ve merhameti hz muhammedin şefkati ve merhameti hz peygamberin
    ALLAHIN SELAMI VE RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN DOSTLAR
    RABBİMİZİN HABİBİ
    HZ HATİCENİN GÖZÜNÜ NURU
    GÖNLÜMÜZÜN SULTANI
    ÇELMİŞ GEÇMİŞ TÜM İNSANLARIN GÖNÜL DOSTU
    HEPİMİZİN HER HALİNE HAYRAN KALDIGIMIZ

HZ.MUHAMMED MUSTAFA sav NE KADAR SEVSEK NE KADAR SELAVATİ ŞERİFLER GETİRSEK AZDIR

BİLİYORMUSUNUZ DOSTLAR ÇOK GÜZEL BİR YAZI OKUDUM VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM
    GÖZLÜMÜZÜN SULTANI OLAN PEYGAMBERLER PEYGAMBERİ HZ MUHAMMED sav EGER ÜMMETİNDEN BİRİ
    ÜZGÜN İSE EGER SIKINTISINDAN DOLAYI DA AGLIYORSA O GÖNÜLLERİN SULTANI DA GELİR O KİŞİ İLE AGLAR VE ALLAHA DUA EDERMİŞ
    RABBİM
    DÜŞÜNEBİŞİYORMUSUNUZ ALLAH RIZASI İÇİN DOSTLAR HANGİMİZ BİR DİN KARDEŞİMİZ İÇİN GÖZYAŞI DÖKÜYORUZ YADA "BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YIL YAŞASIN " SÖZÜNÜ KULLANMADIGIMIZ ZAMANLAR NE KADAR AZ MI? ÇOK MU? DÜŞENİN GERÇEKTENDE DOSTU YOK MU? DOSTLAR BİRAZ UYANMA BİRAZ İGNEYİ KENDİMİZE DÜRTME ZAMANI GELMEDİ Mİ
    BİZLER ÖYLE MÜKEMLER İNSANIN ÜMMETİYİZ Kİ MERHAMET SONSUZ DUASI SONSUZ KALBİ GÜZELLİKLERLE DOLU VE DÜŞENLERİN DOSTU OLAN HZ MUHAMMED İN ÜMMETİYİZ

PEYGAMBER EFENDİMİZ ŞÖYLE GÜZEL BÖYLE MÜKEMMEL DİYORUZ AMA ONUN YAPTIKLARINI NE KADAR YAPIYORUZ YADA ONU NEKADAR SEVİYORUZ GELİN BİR DÜŞÜNELİM ACABA ONA KARŞI YADA ONUN ŞEFAATİNDEN NASİPLENMEK İÇİN NELER YAPIYORUZ Kİ
    O GÖNÜLLERİN GÜLÜ BİZİM İÇİN SABAHLARA KADAR AGLAR SABAHLARA KADAR DUALAR EDERMİŞ BİZİM İÇİN DÖKTÜGÜ GÖZYAŞLARI SECCE EDDİGİ YERİ ISLATIRMIŞ ACABA BİZ ONUN İÇİN NE KADAR GÖZ YAŞI DÖKÜYORUZ

VEYA ONUN BİZİM İÇİN DÖKTÜGÜ GÖZYAŞLARI HAK ETMEK İÇİN NE KADAR GÖREVLERİMİZİ VE ONUN İZİNİ TAKİP EDİYORUZ

UYANIN DOSTLAR BİZLER UYANALIM Kİ DİGER İNSANLARI DA UYANMALARINA YARDIMCI OLALIM

O HZ HATİCENİN GÖZÜNÜN NURU BİZİMDE GÖNLÜMÜZÜN NURU

RABBİM HEPİMİZİ ONUN ŞEFAATINA LAYIK OLMAYI NASİP ETSİN

RABBİME EMANET OLUN ​

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Peygamberİmİzİn Şefkatİ Ve Merhametİ, PEYGAMBERİMİZİM BİZE OLAN SEVGİSİ
    emeğine sağlık

Peygamberİmİzİn Şefkatİ Ve Merhametİ, PEYGAMBERİMİZİM BİZE OLAN SEVGİSİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peygamberimiz

Peygamberimiz

Bakınız; Muhammed Aleyhisselam
  2. Peygamberimizin Kadınlara şefkati

Peygamberimizin Kadınlara şefkati

hz muhammedin kadınlarla ilgili sözleri hz muhammedin şefkati peygamber efendimizin kadınlarla ilgili sözleri peygamberimizin kadınlar hakkındaki peygamberimizin kadınlar için İslâmın şefkat güneşi dünyayı aydınlatmadan önce kadınlar çok perişan haldeydiler. Başta Araplar olmak üzere, insanlık kız çocuklarını ve kadınlarını çok hor görürdü. Onları bir insan olarak kabul etmez, bir eşya gibi...
  3. Peygamber Efendimiz (sav) in Sevgi, Merhamet ve Adalet ile İlgili Sözleri

Peygamber Efendimiz (sav) in Sevgi, Merhamet ve Adalet ile İlgili Sözleri

hak ve adaletle ilgili sözler peygamberimizin insan sevgisi ile ilgili sözleri peygamberimizin sevgi ile sözleri peygamber efendimizin sevgi adaletle Kardeşini güler yüzle karşılaman, kendi kovandan kardeşinin kabına su vermen de birer maruftur.,¬a¿ Tirmizi, Hz. Cabir den rivayet etti kutub-ı sıtte, 2. Cilt Mümin kişi, diğer mümine karşı duvar gibidir, birbirlerini takviye ederler.,¬a¿...
  4. Peygamberler?

Peygamberler?

Öncelikle sitenizi yeni keşfettim açıklamalarınız gayet doyurucu olduğu için kafama takılan bir soruyu sizinle paylaşmak ve umarım kafamda bir cevap oluşturabilme amaçlı yazıyorum. yeni kuran okuyan biri olarak merak ettiğim şudur. yüce allah Hz.adem i yaratırken belli bir amaç için yaratmıştı ve onu eşi ile cennete bıraktı, diye anlatıyor kuranda. meleklerin huzuruna çıkarıldığı zaman adem...
  5. Bizim Peygamberimiz son Peygamber değil mi?

Bizim Peygamberimiz son Peygamber değil mi?

Bazıları hocalarını Resul yani Peygamber olarak gösterebilmek için, “Kitap gönderilen peygambere Nebi, Kitap gönderilmeyen peygambere Resul denir” diyorlar. Peygamberlik son bulmadı mı? Bizim Peygamberimiz son Peygamber değil mi? CEVAP Müslümanlıkla ilgisi olmayan böyle iddialar, dinimizi içten yıkmak isteyen din düşmanlarının taktik ve hilelerindendir. Bunlar, Yalnız Kur’an diyerek, âyetleri...

Sayfayı Paylaş