gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Peyniri Yakalamak İçin 180 Metreden Yuvarlandılar

Konu, 'Çöplük' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Peyniri Yakalamak İçin 180 Metreden Yuvarlandılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir üçgenin iç açıları toplamı 180 midir

bir üçgenin iç açıları toplamı 180 midir

üçgenin iç açıları toplamı bir üçgenin iç açıları toplamı kaçtır ile ilgili sorular Soru: Bir üçgenin içaçıları toplamı gerçekten 180º midir? Bu sorunun cevabını vermeden önce başka bir soru soralım: Bir avcı, bulunduğu yerden 1 kilometre güneye gidiyor. Sonra dik açı ile (90°) doğuya dönüp 1 kilometre daha gidiyor. Sonra yine dik açı ile kuzeye doğru dönüp 1 kilometre daha...
  2. ...180 Soru 180 Cevap ...

...180 Soru 180 Cevap ...

180 SORU 180 CEVAP Olmuyordu...Evet gene istedigi neti yapamamisti.1 80 soru olmasina ragmen o ancak 90-100 net arasinda yapiyordu. Bazilari için bu rakam çok yüksek gelebilirdi ama onun için en az 150 net yapmak gerekliydi. Ya kalan bir ayda yemeden,içmeden soru çözecekti ya da... O zor olani seçmek yerine gidip en kolay ve en tehlikeli yolu seçmisti. ''EVET EN YÜKSEK NETI YAPAN...
  3. hayatı yakalamak için geç mi kaldım?

hayatı yakalamak için geç mi kaldım?

hayatı yakalamak Sevgili melekler, ben kız çocuğu okumaz deyip okutulmayan,17 yaşında görücü usulü ile evlendirilen,şimdi 40 yaşında bir bayanım.Yıllarca bu benim kaderim,toplumdaki çoğu kadında benim gibi deyip kabullendim herşeyi.Hep sağlığımız yerinde,aç değilim,eşim dövmüyor,beni çalıştırmıyor ama bizide muhtaç etmiyor kimseye çok şükür diyerek mutlu olmaya çalıştım.hep hayatın bana...
  4. YGS 180 için kaç net gerekir 2012

YGS 180 için kaç net gerekir 2012

YGS 180 için kaç net gerekir 2012 lütfen bu konuda bilgi verin arkadaşlar 2012 YGS 180 barajı nedir :S
  5. metre

metre

benim ödevlerim biraz zor bana yardım edermisin

Sayfayı Paylaş