gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

peynirli kek

Konu, 'Videolu Yemek Tarifleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
  3. feryall

feryall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Peynir ve kek, nasıl bir birliktelik acaba bende merak ettim, en kısa zamanda deneyeceğim.

peynirli kek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peynirli Samanyolu

Peynirli Samanyolu

Malzemeler 12 Dilim Tost Ekmegi 100 gr Süt Kremasi 100 gr Krempeynir Tuz, Karabiber 80 gr Açik Renkli Havyar 1/2 demet Dereotu 200 gr Füme Somon Baligi Hardal Birkaç Adet Karides 1 Limon Yapilis Tarifi Tost ekmeklerini kizartip bir firin izgarasinin üzerinde sogumalarini bekleyin. Yildiz seklindeki bir kurabiye kalibi ile sekiller çikarin. Her dilimden iki yildiz çikarmaya çalisin....
  2. Peynirli Patlıcan

Peynirli Patlıcan

Malzemeler 4 adet iri patlıcan 250 gr. beyaz peynir 1/2 demet maydanoz 4 adet yumurta 1 yemek kaşığı tuzot 2 su bardağı sıvı yağ 2 diş sarımsak Yapılışı Patlıcanları alacalı soyun. Yuvarlak ve kalın dilimler kesin. Her bir dilimi birbirinden kopmayacak şekilde ortalarından keserek cep biçiminde açın. Peyniri çatalla ezip kıyılmış maydonoz, ezilmiş sarımsak ve bir yumurta ekleyip ezin....
  3. peynirli poğaça

peynirli poğaça

peynirli poğaça poğaça tarifleri poğaça nasıl yapılır hepsi burda melekler sevgili melekler size kendi ellerimle yaptığım poğaçamın tarifini veriyorum tadı çok güzel oluyor mutlaka deneyinn tavsiye mdir:D peynirli poğaça malzemeler; 1) bir su bardağı yoğurt 2) bir su bardağı sıvı yağ 3)yarım paket margarin 4)bir yumurta 5)bir kabartma tozu 6)bir tatlı kaşıgı tuz ve yarım tatlı...
  4. Çikolatalı Krem Peynirli Kek Denemek İster misiniz ?

Çikolatalı Krem Peynirli Kek Denemek İster misiniz ?

Resimli Çikolatalı Krem Peynirli Kek Tarifi Çikolatalı Krem Peynirli Kek Nasıl Yapılır Sevgili melekler, çikolatalı enfes pasta tarifimizin ardından bu konumuzda da Çikolatalı Krem Peynirli Kek Nasıl Yapılır diye merak eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize Resimli Çikolatalı Krem Peynirli Kek Tarifi vermek istiyoruz.. Çikolatalı Krem Peynirli Kek İçin Malzemeler: 2 paket...
  5. Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Resimli yapılışı sizin için burada

Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Resimli yapılışı sizin için burada

Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Dereotlu Peynirli Kek Yapılışı Dereotu sever misiniz bilmiyorum ama dereotunun faydalarını bilseniz çok seversiniz:) Ben dereotu ve peyniri birbirine çok yakıştırıyorum ve severekte tüketiyorum. Sizlerede bu yazımızda dereotlu peynirli kek tarifi veriyorum Melek'ler. Dereotlu Peynirli Kek Malzemeleri: 3 yumurta 1 su bardağıi rendelenmis...

Sayfayı Paylaş