gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Peynirli Patates Püresi (20 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim bebeğim 20 aylık ve bebeğimin yemek menüsünü biraz daha da zenginleştirmek istiyorum sizden de 20 aylık bebekler için Peynirli Patates Püresi tarifini istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Peynirli Patates Püresi (20 Ay) Tarifi Resimli yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avakadolu patates püresi (8 ay)

Avakadolu patates püresi (8 ay)

Çocuğunuzun severek yiyeceği bir yemek Melişlerim:) MALZEMELER 1 küçük patates 60 ml yarım yağlı süt 60 gr olgun avokado HAZIRLANIŞI Patatesleri soyun yıkayın ve küçük parçalar halinde kesin Küçük bir tencerede su ile kapalı olarak orta ısıda 15 dk pişirin Patates pişince süt ile birlikte karıştırma kasesine alın üzerine soyulmuş avokadoları da ekleyin mikserle ezerek karıştırın
  2. Domatesli Semizotu Püresi (6 Ay) tarifi resimli yapılışını yazın

Domatesli Semizotu Püresi (6 Ay) tarifi resimli yapılışını yazın

Kızım mina tam 6aylık oldu ve ona ek besinler vermeye başladık sizden de kızım için Domatesli Semizotu Püresi tarifi istiyorum evet 6 aylık bebekler için olan Domatesli Semizotu Püresi tarifini yazarsanız sevinirim.
  3. Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meraba bizim kiraz ağaçlarımız var yani anlıyacağınız gibi bol bol kirazlarımız var:) Bu kirazları değerlendirmek istiyorum bir çok şey yaptım kirazlı reçel komposto felan da filan da yalnız birşeyin tarifini bilmiyorum oda Kiraz Püresi Tarifi siz biliyorsanız bana yazın lütfen.
  4. 20 aylık Bebekler için Peynirli Patates Püresi yapılışı burada

20 aylık Bebekler için Peynirli Patates Püresi yapılışı burada

Peynirli Patates Püresi Nasıl Yapılır Bebekler için Peynirli Patates Püresi Merhaba Sevgili Melek'ler sizlere bu yazımızda bebek mama yemekleri listenize bir yenisini daha ekliyeceğiniz, besin değeri yüksek yiyeceklerden olan bebekler için peynirli patates püresi tarifi paylaşıyoruz. Peynirli Patates Püresi için gerekli olan malzemeler 2 adet orta boy patates 1.5 su bardağı süt 1 çay...
  5. Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Resimli yapılışı sizin için burada

Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Resimli yapılışı sizin için burada

Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Dereotlu Peynirli Kek Yapılışı Dereotu sever misiniz bilmiyorum ama dereotunun faydalarını bilseniz çok seversiniz:) Ben dereotu ve peyniri birbirine çok yakıştırıyorum ve severekte tüketiyorum. Sizlerede bu yazımızda dereotlu peynirli kek tarifi veriyorum Melek'ler. Dereotlu Peynirli Kek Malzemeleri: 3 yumurta 1 su bardağıi rendelenmis...

Sayfayı Paylaş