gebe
  1. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Philips’ten Süper Hediyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında pinkdream tarafından paylaşıldı.

Kızlar Philips

Son düzenleme: 10 Mart 2011
Philips’ten Süper Hediyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüperLer

SüperLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gelsin Hediyeler

Gelsin Hediyeler

Geçen hafta arkadaşımın doğum günü vardı. hediyelerde gelmeye başladı. Tabii en sevdiğim günlerde o yüzden doğum günleri oluyo. :) hediyeler arasında fazla ayrım yapmam ama bu yıl swatch saat gelince bayram ettim. Ben de sordum nasıl aldın ya bunu diye. normalde söylenmez ama beklemediğim birinden gelmişti. Cardfinans Go 'nun 8 taksit kampanyası varmış swatchtta ordan almış. çok güzel oldu ya. :)
  3. Size hediyem

Size hediyem

Buğün içim kıpır kıpır güzel bir gün ....... Yanlızım düşlerim kaldı deliyimmmmm ........:nanik: http://www.youtube.com/watch?v=fFJjZkyxhgw
  4. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242

Sayfayı Paylaş