gebe
  1. ütücü bayan

ütücü bayan Forum Okuru

philips azur ütü kullanıcı yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ütücü bayan tarafından paylaşıldı.

philips azur ütü kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları alabilirmiyim kullanan varsa nasıl memnunmusunuz almaya değecek bir ürünmü yoksa başka bir markamı önerirsiniz

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    philips azur en kaliteli ve kullanışlı ütülerden ben kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.

philips azur ütü kullanıcı yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pasiflora kullananlar kullanıcı yorumları

Pasiflora kullananlar kullanıcı yorumları

pasiflora kullananlar passiflora kullananlar pasiflora şurup yorumları şurup passiflora yorum pasiflora kullanımı, pasiflora kullananlar, pasiflora kullanıcı yorumları, pasiflora yorumları Konuyu Buradan alarak sitemizde paylaşıyoruz arkadaşlarım sizlerde bunu kendiniz yada çocuklarınıza kullandırıyorsanız bizimle bilgi paylaşımında bulunabilir, insanlara yardımcı olabilirsiniz....
  2. Contex kullananlar kullanıcı yorumları

Contex kullananlar kullanıcı yorumları

Contex isminde, metabolizmayı hızlandıran ve hızla kilo verdiren bir karışımdan bahsediyorlar arkadaşlarım. Bununla alakalı sormak istiyorum acaba kullanan var mı ?
  3. Minoksidil Kullanıcı Yorumları

Minoksidil Kullanıcı Yorumları

minoksidil kullananlar şampuan fiyatı kullanımı kullanıcı yorumları sakal iran yorumları ve dahası burada arkadaşlar Günümüzde saç dökülmelerine karşı, etkili çözüm yapan bir çok ürün var Melek'lerim. Bunlardan biri de Saç dökülmesine çözüm: Minoxil Forte spreyidir ve şampuan gibi diğer ürünleridir arkadaşlarım. Geçirdiğim bir rahatsızlıktan ötürü, tüm saçlarımı kaybettim. Bir çok doktora...
  4. Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !

Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !

philips buharlı ütü philips buharlı ütü fiyatları Sevgili melekler, ütümün arıza yapması ve servisten de sevimsiz haberler almamın ardından yeni bir ütü almam gerektiğine karar verdim. Marka çok, çeşit çok, e fiyat aralığı da çok olunca birkaç yerde araştırma yaptıktan sonra çok memnun kaldığım bir ütüyü aldım. Hem de indirimden :) Ütümüz Philips Easy Care ''Dünyanın 1 numaralı ütüsü''...
  5. philips marathon süpürge kullanıcı yorumları

philips marathon süpürge kullanıcı yorumları

selam hanımlar uzun süredir kullandığım emektar süpürgem ne yazıkki geçenlerde bozuldu malum evde süpürge olmadığı zaman hayat resmen felç oluyor karşı komşumun philips marathon marka süpürgesi var kendisi memnun olduğunu söylüyor ama ben yinede kullanıcı yorumlarına göre karar vermek istiyorum aranızda bu ürünü kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları paylaşırsa sevinirim

Sayfayı Paylaş