gebe
  1. sabırsızım

sabırsızım Forum Okuru

philips lazer epilasyon aleti kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sabırsızım tarafından paylaşıldı.

selam melekler aranız da philips lazer epilasyon aleti alıp kullanan varmı bende almak istiyorum ama boşuna para vermek istemiyorum kullanıcı yorumlarına bakarak almak istedim olumlu ve olumsuz eleştireleri yorumları çok merak ediyorum. tüyleri nasıl iyi alıyormu tüylerin çıkma süreci falan nedir bide fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

philips lazer epilasyon aleti kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar yardım ediiiiin

remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar yardım ediiiiin

remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar varsa görüşlerini paylaşabilir mi lütfen?....​ uzun süreli etki için lazerli epilasyondan başka çare yok sanırım :S
  2. LAZER EPİLASYON ALETİ

LAZER EPİLASYON ALETİ

:uhh:KIZLARRRRR LAZER EPİLASYON ALETİ SATIYORUM HEMDE YARI FİYATINA ÇOK GÜZEL KULLANIŞLI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR İHTİYAÇTAN SATIYORUM ACİLLL
  3. Lazer epilasyon aleti satıyorum kimse yokmuuu

Lazer epilasyon aleti satıyorum kimse yokmuuu

:boink:Arkadaşlar sesimi duyan yokmuuu ya sıfır konumda kullanılmadı sayılır ihtiyaçtan satıyorum isteyene foto gönderirim:eller:
  4. En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

Buz Lazer teknolojisi ile markalaşan Soprano ICE cihazı giderek bilinirliğini ve cihazla uygulama yapan kişiler tarafından verilen yüksek memnuniyet puanlarını arttırıyor. Gerek internet ortamında gerekse yazılı basın ve magazinden takip ettiğmize göre Buz Lazer ile yapılan lazer epilasyon uygulamalarında konfor oldukça yüksekmiş, özellikle bayanların genital bölge veya özel bölge epilasyon...
  5. Erkekler için Lazer Epilasyon

Erkekler için Lazer Epilasyon

Erkekler ile bayanlardaki tüylenme şikayetleri her ne kadar aynı olmasa da modern çağımızda özellikle kentdeki bakımlı erkekler aşırı kıllardan kurtulmak istiyorlar ve bunun için lazer epilasyon yöntemine sıkça başvuruyorlar.Lazer epilasyon, uygulama açısından erkeklere ve kadınlara aynı şekilde uygulanmakta olup fark yoktur. Ancak, erkeklerin kıl kökleri bayanların kıl köklerinden daha kalın...

Sayfayı Paylaş