gebe
  1. lumea

lumea Forum Okuru

philips lumea kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında lumea tarafından paylaşıldı.

philips luema kullanan varsa yorumları alabilirmiyim verdiğimiz paraya değiyormu nasıl memnun kaldınızmı

philips lumea kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Philips Celino ofis aydınlatması

Philips Celino ofis aydınlatması

Philips Celino ofis aydınlatması Aydınlatma sektöründe tüm segmentlerde lider konumda olan ve komple aydınlatma çözümleri sunan Philips Aydınlatma, gelişmiş teknolojisiyle ofis aydınlatmasında kullanılmak üzere Celino armatürlerini geliştirdi. Philips Celino, maksimum performans ve görsel konfor sağlamanın yanı sıra minyatür tasarımı nedeniyle de dekoratif bir aydınlatma çözümü...
  2. Gerard Philips

Gerard Philips

Gerard Philips (1858 - 1942) Hollandalı mühendis Philips 1891'de kurduğu ampul fabrikasını, bunu izleyen 31 yıl içinde Avrupa'nın piyasa lideri haline getirdi. Dünya çapında genişleyen şirketinin önemli bir elektronik kuruluş olmasını sağladı. Philips Zaltbommel'de hem bankacı hem de kahve ve tütün tüccarı olan bir babanın oğlu olarak doğdu. Liseyi bitirdikten sonra Delft Teknik...
  3. Philips ProCare Keratinli düzleştirici Kullananlar !!!!

Philips ProCare Keratinli düzleştirici Kullananlar !!!!

Bu düzleştiriciyi kullanan var mı, nasıldır iyi midir güzel midir? Bu ve Braun'un boyalı saçlar için olanı arasında kaldım. Philips'te keratin olması ilgimi çekti ama... Kullanan ya da kullanan tanıdığı olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim..
  4. philips lazer epilasyon aleti kullananlar

philips lazer epilasyon aleti kullananlar

selam melekler aranız da philips lazer epilasyon aleti alıp kullanan varmı bende almak istiyorum ama boşuna para vermek istemiyorum kullanıcı yorumlarına bakarak almak istedim olumlu ve olumsuz eleştireleri yorumları çok merak ediyorum. tüyleri nasıl iyi alıyormu tüylerin çıkma süreci falan nedir bide fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

Sayfayı Paylaş