gebe
  1. titiz melek

titiz melek Forum Okuru

philips marathon süpürge kullanıcı yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında titiz melek tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar uzun süredir kullandığım emektar süpürgem ne yazıkki geçenlerde bozuldu malum evde süpürge olmadığı zaman hayat resmen felç oluyor karşı komşumun philips marathon marka süpürgesi var kendisi memnun olduğunu söylüyor ama ben yinede kullanıcı yorumlarına göre karar vermek istiyorum aranızda bu ürünü kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları paylaşırsa sevinirim

philips marathon süpürge kullanıcı yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Contex kullananlar kullanıcı yorumları

Contex kullananlar kullanıcı yorumları

Contex isminde, metabolizmayı hızlandıran ve hızla kilo verdiren bir karışımdan bahsediyorlar arkadaşlarım. Bununla alakalı sormak istiyorum acaba kullanan var mı ?
  2. Minoksidil Kullanıcı Yorumları

Minoksidil Kullanıcı Yorumları

minoksidil kullananlar şampuan fiyatı kullanımı kullanıcı yorumları sakal iran yorumları ve dahası burada arkadaşlar Günümüzde saç dökülmelerine karşı, etkili çözüm yapan bir çok ürün var Melek'lerim. Bunlardan biri de Saç dökülmesine çözüm: Minoxil Forte spreyidir ve şampuan gibi diğer ürünleridir arkadaşlarım. Geçirdiğim bir rahatsızlıktan ötürü, tüm saçlarımı kaybettim. Bir çok doktora...
  3. Philips Marathon Ergo kullanan var mı?

Philips Marathon Ergo kullanan var mı?

Selam hanımlar, size bir şey danışmak istiyorum. Geçen gün evimi temizlerken elektrikli süpürgemi bozdum. Sebebi ise filtresinin tıkanıp tozu daha fazla çekememesi bu da motorunu yakmış. Yeni bir elektrik süpürgesi buldum Philips Marathon Ergo. Aranızda kullananız var mı? Ağzım yandığı için temizleyebileceğim bir filtre istiyorum ve bu süpürgenin filtresi yıkanabiliyormuş. Ayrıca tasarımı da...
  4. Bosch elektrikli süpürge yorumları

Bosch elektrikli süpürge yorumları

Arkadaşlarım elektrikli süpürge alacağım Bosch Marka elektrikli süpürge kullanan melekler mekanı kullanıcıları misafirleri bana bir adet model önerebilir mi tahmini bütçem 600 tl olacak lütfen bana iyi bir Bosch elektrikli süpürge önerir misiniz ?
  5. philips azur ütü kullanıcı yorumları

philips azur ütü kullanıcı yorumları

philips azur ütü kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları alabilirmiyim kullanan varsa nasıl memnunmusunuz almaya değecek bir ürünmü yoksa başka bir markamı önerirsiniz

Sayfayı Paylaş