gebe
  1. sweet_dee

sweet_dee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Philips ProCare Keratinli düzleştirici Kullananlar !!!!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında sweet_dee tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bu düzleştiriciyi kullanan var mı, nasıldır iyi midir güzel midir?
    Bu ve Braun'un boyalı saçlar için olanı arasında kaldım.

Philips'te keratin olması ilgimi çekti ama...

Kullanan ya da kullanan tanıdığı olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Braunu daha önce kullandım demek boyalı saçlar için olanı da çıkmış, gayet te iyi bir üründü. Onu tavsiye edebilirim.

Philips ProCare Keratinli düzleştirici Kullananlar !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buharlı Saç Düzleştirici

Buharlı Saç Düzleştirici

saç düzleştirici çeşitleri profilo saç düzleştirici buharlı düzleştiriciler buharlı Anneniz saçını nasıl sever? Profilo Buharlı Saç Düzleştirici yaklaşan Anneler Günü’nde, annelere güzelliklerine güzellik katacak bir hediye seçeneği sunuyor.Profilo, annelerin güzelliklerine güzellik katacak Buharlı Saç Düzleştirici yi, Anneler Günü için özel bir hediye arayışına girenlerin beğenisine sunuyor....
  2. Gerard Philips

Gerard Philips

Gerard Philips (1858 - 1942) Hollandalı mühendis Philips 1891'de kurduğu ampul fabrikasını, bunu izleyen 31 yıl içinde Avrupa'nın piyasa lideri haline getirdi. Dünya çapında genişleyen şirketinin önemli bir elektronik kuruluş olmasını sağladı. Philips Zaltbommel'de hem bankacı hem de kahve ve tütün tüccarı olan bir babanın oğlu olarak doğdu. Liseyi bitirdikten sonra Delft Teknik...
  3. Düzleştirici hakkında

Düzleştirici hakkında

Arkadaşlar dün babyliss düzleştirici aldım.Daha önceden braun kullanıyordum fakat ısısı düşük olduğu için yeni bir tane aldım.Modeli st26 pro 230.Kullanan var mı içinizde iyi kötü yorumlarınızı merak ediyorum da.
  4. philips lazer epilasyon aleti kullananlar

philips lazer epilasyon aleti kullananlar

selam melekler aranız da philips lazer epilasyon aleti alıp kullanan varmı bende almak istiyorum ama boşuna para vermek istemiyorum kullanıcı yorumlarına bakarak almak istedim olumlu ve olumsuz eleştireleri yorumları çok merak ediyorum. tüyleri nasıl iyi alıyormu tüylerin çıkma süreci falan nedir bide fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim
  5. philips lumea kullananlar

philips lumea kullananlar

philips luema kullanan varsa yorumları alabilirmiyim verdiğimiz paraya değiyormu nasıl memnun kaldınızmı

Sayfayı Paylaş