gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Photoscape Fotoğraf Düzenleyici Program (Türkçe)

Konu, 'Popüler Proğramlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ücretsiz fotoğraf düzenleyici program photoscape türkçe indir resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Siz de çektiğiniz fotoğraflar üzerinde oynamak,çerçeveler ekleyip renk değişiklikleri yapmak,fotoğraflarınızı istediğiniz gibi kırpıp,bir kaç fotoğrafı aynı kareye almak ve tüm bunları kullanımı kolay Türkçe bir programla yapmak istiyorsanız photoscape tam size göre melekler :)

bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabilceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

Resimlerinizi açtıktan sonra onlara ne işlem yapmak istediğinizi soran bu basit ve ücretsiz editör ile fotoğraflarınızı kendi adınıza logolayabilir, animasyon GIF haline getirebilir, baskı almak için gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bastırabilir, renklendirme yaparak fotoğrafınızı bambaşka bir hale getirebilir, yeniden boyutlandırabilir, siyah/beyaz dengesini ayarlayabilir, arkaplan ışığını değiştirebilir, istediğiniz bölümleri kesebilir, kırmızı gözleri yok edebilir, çeşitli efektlerle resminizi filtreleyebilirsiniz.

Yukardaki işlemlerin dışında sınırsız bir düzenleme olanağına sahip olacağınız PhotoScape her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor. Profesyonel yazılımların en temel özelliklerini güçlü bir şekilde bünyesinde barındıran PhotoScape ev kullanıcıları için yeterli seviyede.

Programı indirdikten sonra ne olur neolmaz virüs taramasından geçirmeden kullanmayın melekler :tik:

PROGRAMI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ..:tik:

Photoscape Fotoğraf Düzenleyici Program (Türkçe) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Bana Türkçe fotoğraf düzenleyici proğram lazım

Kızlar Bana Türkçe fotoğraf düzenleyici proğram lazım

Kızlar basit olacak ama kullanışı iyi olacak ara yüzü türkçe bir fotoğraf düzenleyici proğramı arıyorum. Kullandığınız proğramlar varsa bana yardımcı olur sanız sevinirim. Teşekkürler.
  2. Zoner Photo Studio 14 Free : Fotoğraf Düzenleme Programı

Zoner Photo Studio 14 Free : Fotoğraf Düzenleme Programı

Arkadaşlar Zoner Photo Studio 14 Free : Fotoğraf Düzenleme Programı hakkında bilginz varmı
  3. ücretsiz fotoğraf birleştirme programı

ücretsiz fotoğraf birleştirme programı

ücretsiz fotoğraf birleştirme programı arıyorum ben çok acil lazım lütfen yardım edin.
  4. Melekler Resim Düzenleme Programı Türkçe İndirebilirsiniz

Melekler Resim Düzenleme Programı Türkçe İndirebilirsiniz

resim düzenleme programı resim düzenleme programı indir Sevgili melekler, çektiğiniz resimler ile oynamak, bilgisayar ortamında düzenlemek, çerçevelemek, üzerinde değişiklikler yapmak ister misiniz ? O halde şimdi bahsedeceğimiz resim düzenleme programı tam size göre. Özelliklerine bir bakın ve hemen indirip kullanmaya başlayın :) Photoscape, eğlenceli ve kolay bir fotoğraf düzenleme ve...
  5. Orbit Download Programı Nasıl Türkçe Yapılır Bilgiler Burada

Orbit Download Programı Nasıl Türkçe Yapılır Bilgiler Burada

Resimli Orbit Nasıl Türkçe Yapılır Orbit Nasıl Türkçe Yapılır Anlatım Sevgili melekleri biraz önce ki konumuzda sizlere orbit download programı hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Orbit Nasıl Türkçe Yapılır Anlatım yapıyor, çeşitli bilgiler veriyoruz... Orbit dosya indirme programları ve yöneticilerinin evrimsel gelişimlerinde en ön sırada yer alan mükemmel bir...

Sayfayı Paylaş