gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Photoshop’da Işık Saçan Yazı Yapımı

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Photoshop’da Işık Saçan Yazı Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Photoshop’da Sigara Yapımı...ResimLi AnLatım...

Photoshop’da Sigara Yapımı...ResimLi AnLatım...

File>New ile açılan New Penceresinde Name moke yazdık, Width:120 pixels, Height:280 pixels, Resolution:72 pixels/inch, Mode:RGB aaaaaaas:White olan yeni bir döküman açtık. Palet Üst Rengini (Foreground Color) #F7AB5F, Alt Rengi (Background Color) #F7DB7F olarak seçtik. Edit>Fill>Foreground Color ile boyadık. Filter>Noise>Add Noise ile ayarlarınıda Amount: 5, Gaussian ve...
  2. ışık saçan harf ifadeleri

ışık saçan harf ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dekorasyonun ışık saçan standartları:Aydınlatmalar

Dekorasyonun ışık saçan standartları:Aydınlatmalar

ışıksaçan aydınlatma Melişlerim şekil,şekil renk renk ve boy boy!İşte dekarasyonun olmazsa olmaz aydınlatmaları:) Işığın saydamlığı ve büyüsü ile mekanlarda yaratacağınız dernliğin göz kamaştırır olmasını istiyorsanız yeni sezonun aydınlatma modasını gözden geçirmeyi unutmamalısınız. Her mekanın aydınlatmasında dikkat edilmesi gerken hususlar vardır.Doğru yapılan aydınlatma ile...
  4. Adil ışık 2010 yaz kresayonu

Adil ışık 2010 yaz kresayonu

adil ışık 2010 yaz Adil Işık 2010 yaz sezonu için tam yazı yaşatan renklerden oluşan bir koleksiyon hazırlamış kızlar...Birbinden şık ve rahat kıyafetlerin yer aldığı koleksiyonu beğeninize sunuyorum kızlar :tik: Bu gömleği çok beğendim hem rengi hem modeli çok güzel :)
  5. Işık Saçan Duvar Kağıtları

Işık Saçan Duvar Kağıtları

duvar kağıtları, resimleri, bilgiler, nasıl yapılır, ışı saçan duvar kağıtları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. ışık saçan bir duvar kağıdım olsun istiyorsanız bu tasrımlar size göre melekler. Jonas Samson yaratıcı bir çalışma ile bir lamba gibi görev yapan, etrafa ışık saçan duvar kağıtları yapmış. Duvar kağıtları canlı tasarımı ile dikkatleri çekiyor.

Sayfayı Paylaş