gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Photoshop İle Sakal Nasıl Eklenir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Photoshop İle Sakal Ekle Photoshop İle Sakal Ekleme Yapılışı

Sevgili melekler, eğer photoshop ilgi alanınıza giriyorsa bu yazımızda anlatacağımız sakal ekleme işlemi de çok hoşunuza gidecektir :D:D

istenilen resim açılır
    ctrl+j yapılır
    ve damalık yardımıyla alt tuşuna basılarak saçtan iki yere tıklanıp renklerin ayarlanması saglanır
    fırca yani brush tool seçilir(dune grass)

Photoshop’da Sakal Yapmak ( Resimli Anlatım )

window>brushes yada f5 basılır

açılan pencereden aşagıdaki ayarlar girilir

6- resim buyutulup fırça yardımıyla istenilen çizilir
    işte neticeler

Photoshop İle Sakal Nasıl Eklenir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albüm ve resim nasıl eklenir ?

Albüm ve resim nasıl eklenir ?

facebook ta albüm nasıl oluşturulur facebookta albüm nasıl yapılır teşekkürler atatürk albümü yapılır atatürkün albümü Selam arkadaşlarım, şimdi sizlere albüm nasıl oluşturulur ve resim nasıl eklenir anlatıyorum. Aşağıdaki resimleri takip ederek resim yükleyebilirsiniz. Resim yüklemek için önce profilinize giriyorsunuz. Lütfen resim yönergelerini takip ediniz. Bol Resimli Günler :D...
  2. Google Video Nasıl Eklenir ?

Google Video Nasıl Eklenir ?

google video google video nasıl eklenir googleye nasıl fotoğraf eklenir Merhaba değerli üyelerimiz Google video eklemek için yeni konu aç dedikten hemen sonra karşınıza çıkan pencereden tuşuna basarak aşağıdaki şekilde google videolarınızı ekleyebilirsiniz. Dip not: Telif hakkı bulunan müzik klip film(fragman hariç) konular eklenmicek bilginize
  3. Profile  Arkaplan Resmi Nasıl Eklenir?

Profile Arkaplan Resmi Nasıl Eklenir?

Merhaba meleklerim son zamanlarda bu soru bana o kadar soruldu ki artık resimli bir konu açma gereği. duydm. Bu kadar açıklamadan sonra artık yapabilirsiniz diye umuyorum. Buyrun size anlatımım. İşte bu kadar basit meleklerim. Kolay gelsin.
  4. Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir ben bilmiyorum sizin sayenizde bende öğreneyim
  5. Photoshop İle Sakal Ekleme

Photoshop İle Sakal Ekleme

Photoshop İle Sakal Ekleme nasıl oluyor bana bu konuda yardım edecek photoshoptan anlayan arkadaşları bekliyorum.

Sayfayı Paylaş