gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

photoshop kazaları

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: photoshop kazaları
    he he çok hoşlar ya kadına üç el yapmışlar ne maharte ay bizdede olsa hiç fena olmaz hani pc de daha hıuzlı oluruz:D

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: photoshop kazaları

zuhahhahaaaa..emehgıne saglık

4. asev

asev Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeine sağlk tşkkrlr _-_ayyshell_-_

photoshop kazaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvan photoshop

hayvan photoshop

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Photoshop Kazaları-Photoshop Komik Resimler

Photoshop Kazaları-Photoshop Komik Resimler

photoshop komik photoshop kazaları Batman filminin afişine dikkatle baktığımızda, kahramanımızın Gotham City'i çok da iyi göremediğini farkediyoruz. Aynı zamanda yerdeki binaların yansımalarının da bu şekilde olabilmesi için, Batman'in içinde olduğu binanın, diğer binalardan daha alçak olması gerekirdi. Derginin adının görünmemesindense, Madonna'nın kafasını "biraz" sıkıştırmak...
  3. Photoshop Harikaları

Photoshop Harikaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Photoshopun faydaları...

Photoshopun faydaları...

5. photoshop kuramıyorum

photoshop kuramıyorum

merhaba arkadaşlar ben bir photoshop brogramı indirmek istedim cs2-cs3 indirdim ama ne yazıkki kuramadım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz acabaa. yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.

Sayfayı Paylaş