gebe
  1. berranaz

berranaz Forum Okuru

photoshop kuramıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında berranaz tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben bir photoshop brogramı indirmek istedim cs2-cs3 indirdim ama ne yazıkki kuramadım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz acabaa. yardımcı olursanız çok sevinirim.

teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

photoshop kuramıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvan photoshop

hayvan photoshop

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Photoshop Vakası

Photoshop Vakası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Photoshopun faydaları...

Photoshopun faydaları...

4. Yeni Başlayanlar İçin Basit Photoshop Dersleri

Yeni Başlayanlar İçin Basit Photoshop Dersleri

Bu ders Photoshop'ta bulunan Toolbox araçlarının görevini anlatıyor.Yeni başlayanlar için yararlı bir ders olacağına eminim. ns Bar" ( Araç Seçenekleri Çubuğu ) "Rectangular Marquee Tool", Kare, dikdörtgen çizmek için seçili alan yaratır. Klavye kısa yolu gördüğünüz gibi "M" tuşudur. Kare çizmek istersek, kare şeklini seçip, klavyemizdeki Shift tuşuna basılı...

Sayfayı Paylaş