gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

PhotoShop'da Filmlerdeki Gibi Zombi Yaratın

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: PhotoShop'da Filmlerdeki Gibi Zombi Yaratın

paylaşım için teşekkürler

PhotoShop'da Filmlerdeki Gibi Zombi Yaratın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Türk filmlerinden bir sahne gibi

Eski Türk filmlerinden bir sahne gibi

erotık sahneler eski türk filmlerinden sahneler türk filmlerinden özel ertiksahneler türkerotik Tarihte birçok olaya tanıklık etmiş, pek çok ünlü simayı ağırlamış, şu anda da Bayraktar Holding'in yönetim merkezi olarak kullanılan İzzetabad Kasrı'nın öyküsü Emine Çiğdem ve Mehmet Tugay tarafından kitaplaştırıldı. Bayraktar Holding'in yönetimine geçmeden önce Belgin Doruk'un da evi olan...
  2. Tual - Film Gibi

Tual - Film Gibi

Nerdeyim biliyor musun? Hani sen ve ben gidiyorduk bazen Çok uzak ve soğuk bir yerdi Kaçarak elele şehirden Yaşlı bir adam yaşardı Küçücük kulübesinde Güler yüzle karşılardı Oraya her gidişimizde Ansızın yağmur yağardı Sarılırdık birbirimize Saçların yağmur kokardı O koku hala içimde Radyoda hep aynı cızırtı Çalardı hiç dinlemesekte Sanki sen Türkan Sultan'dın Sadri Alışık'tım ben de...
  3. Ege Çubukçu - Film Gibi

Ege Çubukçu - Film Gibi

Beceriksiz ressamın siyah beyaz tablosu gibi hayat biraz beyaz en çok ta koyu istem dışı dahil olursun bu oyuna gözlerini açar açmaz başlar tantana yavaş yavaş açılır sahnenin perdesi başrol de sensin mekan hayat sahnesi dublorsüz bütün riski sana ait ya adam olacaksın yada serseri gün gelecek zorluklar çıkacak körpe beynin sorunlarla dolacak idrak edemeyeceksin olan biteni sonra çözüm...
  4. Anneden Film Gibi Operasyon

Anneden Film Gibi Operasyon

Boşandığı eşi tarafından Makedonya’ya kaçırılan oğlunu 11 aydır göremeyen anne Nesrin Saydam (24), film gibi operasyonla oğluna yeniden kavuştu. İ.Ü. İngilizce İktisat Bölümü’nde okuyan Saydam’ın dramı, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nde eğitim gören Makedon Hakan Karabatak Ademi’yle öğrenciyken evlenmesinin ardından başladı. Bu evlilikten Taha (4) adında bir...
  5. zombiyle diyalog

zombiyle diyalog

+rıfatcığım şekeri uzatırmısın -roaaaar +eşhedü.. +rıfat abi senin bu halini hiç iyi görmedim -niye ki +benim beynimi yiyosunda ondan dediydim -aman be sendede beyin yokmuş ki :sinir: - :hmm: - abi peki bu diyaloglar gercekten yasanmis olmali mi? - yok be guzelim maksat diyalog ile sonlandiralim dimi yane - e tabi haliyle - ne okuyosun genc ? - kitap - adı ne ? (kitabın kapağı...

Sayfayı Paylaş