gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Photoshop'da Resimi Duvara Geçirmek

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Photoshop'da Resimi Duvara Geçirmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Duvardaki resminle avunur gönlüm Daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin Ne çabuk unutuldu nerde o sözün Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Ne güzelde duruyor resmin duvarda Sanki bana gel diyor çok uzaklarda Soruyorum seni ben bütün kuşlara Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Bu dünyada beni en mutlu sen ettin Mutluluk ikimizin diye beklettin Ağlamaklı bir günde beni terk ettin Belli ki dönülmeyen...
  2. Photoshopta Resmi Duvara Geçirmek (Resimli Anlatım)

Photoshopta Resmi Duvara Geçirmek (Resimli Anlatım)

photoshop resmi soluklaştırma resmi soluklaştırma photoshopta silikleştirme photoshopta photoshop 1-Reimi açın ve duplicate edin 2-filter>sytlize>find edges 3- Daha sonra find edges uyguladığımız layerin modunu overlay yapıyoruz 4filter >blur >gaussian blur 5- Radius 2,1 6- Sağ tıklayıp merge down diyoruz 7- Filter >texturize >texturizer...
  3. Photoshop'ta Resim Renk tonunu değiştirme

Photoshop'ta Resim Renk tonunu değiştirme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Duvara yapılış resim örneği

Duvara yapılış resim örneği

duvar dekorasyonu Resimli duvar örnekleri bu duvara bayıldım. Bu resimli duvar örneğini yapabilecek biri olsa çocuk odasına yapmasını isterdim. Yada 3D resim yapma teknikleri ile 3D resimler duvarımızı süslese sizcede harika olmaz mı meleklerim?
  5. Duvara resim asmak günahmıdır?

Duvara resim asmak günahmıdır?

Sual: Babamızın ve hocamızın resimlerini duvara asmak uygun mudur? CEVAP Uygun değildir. Üç zararı vardır: Birincisi, insan ve hayvan resmini, belden yukarı asmak haramdır. Bitki ve cansızların resmini asmakta mahzur yoktur. İkincisi, canlı resmi bulunan odaya rahmet melekleri girmez. Resimli gazete bile bulunsa girmez. Gazeteyi okuduktan sonra kapalı bir yere koymalıdır! Her türlü resmi...

Sayfayı Paylaş