gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Photoshopla logolara diken efekti yapmak

Konu, 'Photoshop' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Logolara diken efekti [​IMG] [​IMG] [​IMG] Çarşamba[​IMG] 11 Haziran 2008 1-İlk olarak arkaplanı siyah bir sayfa açıyoruz ve istediğimiz bir logoyu üstüne oturtuyoruz. [​IMG]
    2-Daha sonra layer menüsünde Background adlı layerımıza sağ tuş ile tıklıyoruz açılan menüden merge visible diyoruz böylece arkaplan rengimizin bulunduğu layer ile logomuzun bulunduğu layer bir layer altında toplanmış olacaktır.

3-Yukarıdaki ayarı yaptıktan sonra layer menümüzün görüntüsü aşağıdaki gibi olacaktır.

4-Daha sonra aşağıdaki yolu takip ediyoruz.

5-Yukarıdaki yolu takip ettikten sonra açılan Extrude penceresinde ayarları aşağıdaki gibi uyguluyoruz.

6-Yukarıdaki ayarı yaptıktan sonra logomuz aşağıdaki görünümü kazanacaktır.

Sonuç:

İsterseniz aynı logoyu tekrar bu efektlerin üstüne atabilir dahada hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Photoshopla logolara diken efekti yapmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Girdap Yazı Efekti Yapmak

Girdap Yazı Efekti Yapmak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Photoshopda Fotoğrafları puzzle Yapmak

Photoshopda Fotoğrafları puzzle Yapmak

fotoğrafı puzzle yapma resimden puzzle yaptırmak fotoğraf pazıl resimleri fotoğraf 1. Adım : Fotoğrafınızı parçalara ayırmadan önce Views > Rullers yaparak veya CTRL+R tuşlarına basarak sayfanızın kenarlarında cetvelinizin gözükmesini sağlayın. 2. Adım : Şimdi araç menüsünden Rectangular Marquee Tool (M) seçin. Aşağıdaki resimde olduğu gibi resminizin üst sol...
  3. Dönen ışık efekti (Photoshop)

Dönen ışık efekti (Photoshop)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. photoshopta logo yapımı

photoshopta logo yapımı

photoshopta logo yapımı hakkında bilgi verirmisiniz ben photoshopta logo yapmak istiyorum bir zahmet yardım edin.
  5. Photoshopla logo ve banner yapmak

Photoshopla logo ve banner yapmak

Photoshop ile logo yapımı Photoshop ile logo ve banner yapmak Logo nasıl yapılır photoshop Merhaba SEvgili Melek'ler bu yazımızda bizden Photoshop ile logo nasıl yapılır diye yardım isteyen misafirimiz için ve Photoshopla ilgilenen tüm üyelerimiz için Photoshopla logo banner yapımını konu alıyoruz. Öncelikle söylemeliyim bu iş hayal gücünüze bakar biraz önce kafanızda sekıllendırın...

Sayfayı Paylaş