gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır

Konu, 'Photoshop' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Photoshop İle Yüz Güzelleştirme Photoshop İle Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Photoshop İle Yüz Güzelleştirme Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır öğreniyoruz. Photoshop meraklıları sizleri böyle alalım lütfen :)

gamselim bunu beğendi.
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşımmm için cok tşklerrr çok işime yaradııı rüyammmm seviorum seniii yaaa :d040:

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy rüyamm bende cok seviyorm böyle şeyleri de bu programın adı ne ki yaa indirim bende

Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Photoshopla insan yüzleri ters olunca nasıl olur? :)))

Photoshopla insan yüzleri ters olunca nasıl olur? :)))

ilginç insan yüzleri ölü yüzleri güzel insan en güzel acayip
  2. Yeni Başlayanlar İçin Basit Photoshop Dersleri

Yeni Başlayanlar İçin Basit Photoshop Dersleri

Bu ders Photoshop'ta bulunan Toolbox araçlarının görevini anlatıyor.Yeni başlayanlar için yararlı bir ders olacağına eminim. ns Bar" ( Araç Seçenekleri Çubuğu ) "Rectangular Marquee Tool", Kare, dikdörtgen çizmek için seçili alan yaratır. Klavye kısa yolu gördüğünüz gibi "M" tuşudur. Kare çizmek istersek, kare şeklini seçip, klavyemizdeki Shift tuşuna basılı...
  3. Photoshop İle Yüz Güzelleştirme

Photoshop İle Yüz Güzelleştirme

Arkadaşlar Photoshop İle Yüz Güzelleştirme hakkında bilgi öneri istiyorum.
  4. Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshop İle Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Photoshop İle Yüz Temizleme Resimli Anlatım Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Photoshop ile yüz temizleme nasıl yapılır?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Photoshopla yüz temizleme resimli anlatım yapıyor ve sizlerin bu konuda ki merakını gideriyoruz. Photoshopta yüz temizleme Photoshopta yüz nasıl temizlenir ? Resim ne kadar...
  5. Yüz Yogası Nasıl Yapılır ?

Yüz Yogası Nasıl Yapılır ?

yüz yogası yüz yogası nedir yüz yogası nasıl yapılır Yüz yogası, yüzümüzde ki kusurları gidermemiz için çok etkili bir yöntemdir melekler :) Her yerde, her vakit yapabileceğimiz yüz yogasıyla cildimizdeki kırışıklıklar ve sarkmaları geciktirebiliriz. Bu yazımızda yüz yogası nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız sizlere.. :) Bu yönteme başlarken ilk aşama olarak elinize bir ayna alın ve...

Sayfayı Paylaş