gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Photoshop İle Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Photoshop İle Yüz Temizleme Resimli Anlatım

Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Photoshop ile yüz temizleme nasıl yapılır?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Photoshopla yüz temizleme resimli anlatım yapıyor ve sizlerin bu konuda ki merakını gideriyoruz.

Photoshopta yüz temizleme

Photoshopta yüz nasıl temizlenir ? Resim ne kadar net ve yüksek çözünürlükte ise çalışmalar her zaman daha başarılı olur.

1. Düzenlemek istediğiniz resimi Photoshop'ta açın.

2. Sonra alttaki resimde gösterilen aracı seçin.
    ismi "Patch Tool" yama aracı yani.

3. Sonra "Patch Tool" ile düzenlemek istediğimiz kısıma getiriyoruz mouse ikonunu ve düzenliyceğimiz kısımı bir daire içerisine alıyoruz sol tuşa basılı tutarak.

Alttaki resimde olduğu gibi.

4. Daire içine alma işlemi bittikten sonra daire'nin ortasına mouse ile tıklıyıp basılı tutaraktan aynı o bölgeye benziyen başka bir yere daire'yi sürüklüyoruz.
    ve biz diğer bölge'ye daire'yi bıraktığımız zaman. o gerekli kenar yumuşatmalarınıda yapıcaktır.
    Alttaki örneğe bakabilirsiniz.

ve son hali

Bu gibi işlemlerde bir kaç araç var aslında.
    "Clone Stamp" aracı var
    birde "Spot Healing Brush Tool"

üstte anlattığımla bu hale getirilebilir.

Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Başlayanlar İçin Basit Photoshop Dersleri

Yeni Başlayanlar İçin Basit Photoshop Dersleri

Bu ders Photoshop'ta bulunan Toolbox araçlarının görevini anlatıyor.Yeni başlayanlar için yararlı bir ders olacağına eminim. ns Bar" ( Araç Seçenekleri Çubuğu ) "Rectangular Marquee Tool", Kare, dikdörtgen çizmek için seçili alan yaratır. Klavye kısa yolu gördüğünüz gibi "M" tuşudur. Kare çizmek istersek, kare şeklini seçip, klavyemizdeki Shift tuşuna basılı...
  2. Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

windows xp aktivasyon windows xp aktivasyon kodu etkinleştirme kodu etkinleştirme broşür nasıl hazırlanır resimli anlatım Windows XP kurduktan sonra mutlaka "Activation-Aktivasyon" işlemini yapmanız gerekmektedir.size 30 günlük bir süre verir.aktivasyon için.bunu yapmadığınız takdirde de sisteminiz yavaş tavaş kilitlenmeye başlar.menuler çalışmaz ve windows çalışmaz hale gelir. bu...
  3. Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır

Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır

Photoshop İle Yüz Güzelleştirme Photoshop İle Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Photoshop İle Yüz Güzelleştirme Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır öğreniyoruz. Photoshop meraklıları sizleri böyle alalım lütfen :) http://www.youtube.com/watch?v=9rAeAU8FYy8
  4. İğne Oyası Fiyonk Nasıl Yapılır ? (resimli anlatım)

İğne Oyası Fiyonk Nasıl Yapılır ? (resimli anlatım)

iğne oyası ile nasıl fiyonk yapılır resimli iğne oyası fiyonk yapılışı El emeği göz nuru işlerden hoşlanan, kıymet veren ve nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için iğne oyasında fiyonk yapımını resimli olarak anlatmaya çalışacağız sizlere.. :) Öncelikle bize lazım olan iri bir çengelli iğne.. Öncelikle kancalı iğnemizin kanca kısmını kırıyoruz...
  5. Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme nasıl oluyor bu konuda yardım edermisiniz bana

Sayfayı Paylaş