gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

photoshopta logo yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

photoshopta logo yapımı hakkında bilgi verirmisiniz ben photoshopta logo yapmak istiyorum bir zahmet yardım edin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

photoshopta logo yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fireworks ile Logo Yapımı

Fireworks ile Logo Yapımı

fireworks logo fireworks logo yapımı yapma firework yapımı ile yapma 1- İlk önce 400/400 boyutlarında transparan bir çalışma alanı açalım. 2-Tools panelinden Vector araçlarına giderek Elipse tool(U)'u seçelim. 3-Aşağıdaki şekildeki gibi 367/144 boyutlarında iki adet Elips çizelim. 4-Beyaz olan Elips şeklimizi aşağıdaki resimde olduğu gibi siyah renkteki Elips şeklin üstüne...
  2. Photoshop İle Smiley Yapımı

Photoshop İle Smiley Yapımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Photoshopla logolara diken efekti yapmak

Photoshopla logolara diken efekti yapmak

Logolara diken efekti Çarşamba 11 Haziran 2008 1-İlk olarak arkaplanı siyah bir sayfa açıyoruz ve istediğimiz bir logoyu üstüne oturtuyoruz. 2-Daha sonra layer menüsünde Background adlı layerımıza sağ tuş ile tıklıyoruz açılan menüden merge visible diyoruz böylece arkaplan...
  4. Photoshopla su yapımı

Photoshopla su yapımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Photoshopla logo ve banner yapmak

Photoshopla logo ve banner yapmak

Photoshop ile logo yapımı Photoshop ile logo ve banner yapmak Logo nasıl yapılır photoshop Merhaba SEvgili Melek'ler bu yazımızda bizden Photoshop ile logo nasıl yapılır diye yardım isteyen misafirimiz için ve Photoshopla ilgilenen tüm üyelerimiz için Photoshopla logo banner yapımını konu alıyoruz. Öncelikle söylemeliyim bu iş hayal gücünüze bakar biraz önce kafanızda sekıllendırın...

Sayfayı Paylaş