gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Photoshopta Resmi Duvara Geçirmek (Resimli Anlatım)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

photoshop resmi soluklaştırma resmi soluklaştırma photoshopta silikleştirme photoshopta photoshop

1-Reimi açın ve duplicate edin

2-filter>sytlize>find edges

3- Daha sonra find edges uyguladığımız layerin modunu overlay yapıyoruz

4filter >blur >gaussian blur

5- Radius 2,1

6- Sağ tıklayıp merge down diyoruz

7- Filter >texturize >texturizer

8- Şekildeki değerler girilir

9- Duplicate layer

10-Duplicate ettiğimiz layerin blanding mode sini multiply yapıyoruz

12- Opacility değerinide 40-50 arasına düşürüyoruz

Ve son

Photoshopta Resmi Duvara Geçirmek (Resimli Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Photoshopta Hareketli Simli Yazı Yapmak..(Resimli anlatım)

Photoshopta Hareketli Simli Yazı Yapmak..(Resimli anlatım)

hareketli harflerle isim yazma resimli isim yazma photoshop simli isimler yap simli harflerle Öncelikle Photoshopu açıyoruz..Photoshopta bir şey yapmadan önce aşağıdaki glitter bloklarını kolay bulabileceğimiz bir dosyaya kaydediyoruz. Daha sonra Photoshop'a geçiyoruz.Tools'da aşağıda kırmızı yuvarlak içine alınmış yere tıklıyoruz.(Yeni bir resim kağıdı açmadan tıklıyoruz.)....
  2. Photoshop'da Resimi Duvara Geçirmek

Photoshop'da Resimi Duvara Geçirmek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yazıdan parlak ışık geçirme resimli anlatım[ Photoshop

Yazıdan parlak ışık geçirme resimli anlatım[ Photoshop

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Üye resmi ve Profil resmiYükleme (resimli anlatım)

Üye resmi ve Profil resmiYükleme (resimli anlatım)

Sevgili meleklerim; profilinize resim yüklerseniz sizin sayfanızı açan arkadaşlarınızı bu resimle karşılarsınız.Üye resmi yükleyerekte konulara cevap yazarken size özel bir resminiz olacak ve yazdığınız bölümde görünecektir.Bunları yapmayı bilmiyorum diyorsanız buyurun öğrenelim ;
  5. Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshop İle Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Photoshop İle Yüz Temizleme Resimli Anlatım Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Photoshop ile yüz temizleme nasıl yapılır?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Photoshopla yüz temizleme resimli anlatım yapıyor ve sizlerin bu konuda ki merakını gideriyoruz. Photoshopta yüz temizleme Photoshopta yüz nasıl temizlenir ? Resim ne kadar...

Sayfayı Paylaş