gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Photoshopta Tırnak Uzatma

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tırnak uzatma yolları tırnak uzatma yöntemleri uzatmanın püf noktaları uzatmanın yolları cvp hızlı yöntemleri yardım
    Uzatma [​IMG]

Slm photoshop sevenleri photoshop sayfamıza hoşgeldiniz.Bugünkü photoshop dersimizle birlikte photoshop dersimizle birlikte photoshopta tırnak uzatma nasıl yapılır aşama aşama göreceğiz.Photoshopta tırnak uzatma dersimiz son aşamada aşağıdaki gibi olacaktır.
    1-Öncelikle photoshopta tırnak uzatma dersimizi yapmak için uygun fotoğrafımızı seçelim
    2-Ardından pen tool aracımızı alarak aşağıdaki şekli çizelim
    3-Ardından çizim yaptığın layerından çıkıp resmimizin bulunduğunu layera geçin
    4-Sonra tırnak uzatma şeklil çizgilerimizi gerçekci görünüme oluşturmak için Clone Stamp Tool aracını kullanacağız.Clone Stamp Tool aracını kullanmak için öncelikle alt tuşuna basalım ardından clone stamp tool aracını alıp tırnak rengini laıp o seçili kısma uygulayalım.
    5-Ardından Clone Stamp Tool ile tırnağın bulundğu alanı seçili alana doğru sürükleyerek tırnağı oluşturalım
    6-Sonra CTRL D ile seçili alanı iptal edelim ve ardından Blur Tool aracıyla tırnağı biraz daha şekillendirelim.
    [​IMG]i
    7-Aynı işlemi diğer tırnaklara da uygulayalım.
    Kolay Gelsin....

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Photoshopta Tırnak Uzatma

hmm baya hoş oluyormuş yaa denemek lazım teşekkürler adminim:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

vay be tırnak bile uzatılıyor ha :) ilginçmiş emeğine sağlık canım

4. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

mersiiiii şekerimmm
    benimkiler zaten uzunn

Photoshopta Tırnak Uzatma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnak

Tırnak

rüyada ayak tırnağı görmek rüyada ayak tırnağını kesmek tırnağı kesmek tırnak başkasının tırnağını Kişinin güç ve kuvvetine, düşmana galip gelmeye; Uzun tırnak mesleği gereği olursa rızka, diğerleri için ayıp ve kusura, sünneti terk etmeye, Tırnak kesmek sünnete uymaya yahut borç vermeye, Uzun ve güzel tırnak mala, elbiseye, ziyada güç ve kuvvete, Tırrnağın yok olması güç ve iktidardan düşmeye...
  2. Göksel - Uzatmalarda

Göksel - Uzatmalarda

Bu aşka veda etmenin vakti çoktan gelmişti Bana kalırsa senin için de hersey daha önce bitmişti, Uzatmalarda gözyaşı pişmanlık ihanet Berabereyiz ben gidemem sen beni terket Kara kaplı deftere yazdık Bir sen bir ben intikam aldık Tutku öfke alışkanlık Ve senle ben düğümlenip karıştık Sen öyleyken kendi çemberinde beni, Anlaman imkansız ve tabi ben dışardan bakınca hani, Her zaman kararsız...
  3. Photoshop Harikaları

Photoshop Harikaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yardım Tırnak uzatmanın yolları

Yardım Tırnak uzatmanın yolları

Kızlar tırnaklarım bir türlü uzamıyor. Sağlıklı ve iyi bir şekilde tırnaklarımı nasıl uzatabilirim bunun için kür vs var mı neler kullanıyorsunuz iyi tırnak uzaması için. Benimkisi az bişi uzuyor kırılıyor bunu nası düzgün şekilde uzatırım tırnaklarımı nasıl sağlıklı ve dengeli olarak uzatabilirim kırılmadan.

Sayfayı Paylaş