gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Photoshopta Yüz Makyajlama

Konu, 'Photoshop' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Layer panelinde var olan layerin üzerinde sağ tuş yaparak duplicate layer diyoruz yada Menülerden LAyer/Duplicate Layer. Şimdi makyajlama yapacağımız yüzü seçmemiz lazım bunun için etkili bir yöntem olan Quick Mask Mode da düzenleme yapıcaz. [​IMG]

Quick Mask Mode da düzenle butonunu tıkladıktan sonra Brush Tool ile yüzümüzü seçmeye başlıyoruz. Ctrl D yapıp renklerimizin resetlenmiş olduğundan emin olalım. Seçim yaperken X e basılı tutarak taşırdığımız alanları silme işlemide yapabiliriz.

Seçimi yaptıktan sonra Q ya basarak Quick Mask Mode dan çkıyoruz. Select->Inverse ve daha sonra Select->Feather, 10px. yapıyoruz

Son olarak Filter->Blur->Gaussian Blur. Radius 3 pixels. Burada istediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz size kalmış. Ek olarakta Filter->Noise->Add Noise 2.5%, Uniformed Monochromatic yapabiliriz işte inanılmaz sonuç

Farkı görüpte şaşmamak elde değil.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Photoshopta Yüz Makyajlama
    paylaşım için teşekkürler

Photoshopta Yüz Makyajlama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Photoshop ile yüzde yara izi oluşturma

Photoshop ile yüzde yara izi oluşturma

photoshop jilet izi photoshop faça yapma faça izi yapma jilet photoshopta tam bir müslüm baba efekti bence.... Kendini jiletlemiş bir insan dokusunun yapılışı Uygulama: Adım 1 : Öncelikle photoshopta yara izi efektini vereceğimiz resmimizi seçiyoruz ve ardından kalem aracımızla bir çizik yapalım. Adım 2: Ardından eraser aracımızla çizgi efektinin alt bölümünü silik gibi yapalım...
  2. Photoshopta Yüz İfadeleriyle Oynama

Photoshopta Yüz İfadeleriyle Oynama

photoshopta kaş kaldırma photoshopta burun kaldırma photoshop kaş photoshop burun photoshopla Bu anlatım sayesinde photoshopda,Dudak kalınlaştırmak,Gözleri irileştirmek,Kaşları kaldırmak,İfade yenilemek istiyorsanız...Bu anlatım tam size göre... Acemi oynamalar Dudak kalınlaşır alıntı
  3. Photoshop İle Yüz Güzelleştirme

Photoshop İle Yüz Güzelleştirme

Arkadaşlar Photoshop İle Yüz Güzelleştirme hakkında bilgi öneri istiyorum.
  4. Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır

Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır

Photoshop İle Yüz Güzelleştirme Photoshop İle Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Photoshop İle Yüz Güzelleştirme Photoshopla Yüz Güzelleştirme nasıl yapılır öğreniyoruz. Photoshop meraklıları sizleri böyle alalım lütfen :) http://www.youtube.com/watch?v=9rAeAU8FYy8
  5. Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme nasıl oluyor bu konuda yardım edermisiniz bana

Sayfayı Paylaş