gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Photshop'ta Dünya Yapalım

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Photshop'ta Dünya Yapalım

yapabilirmiyim bilmiyorum ama denemk lazım teşekkürler adminim:)

Photshop'ta Dünya Yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hergün Yapalim

Hergün Yapalim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Denizaltı yapalım

Denizaltı yapalım

denizaltı yapalım MALZEMELER Plastik kola şişesi , su , damlalık Şişeyi ağzına kadar suyla doldurun , damlalığa kafası dışarda kalabilecek şekilde su çekin. Şişenin ağzını kapatın. Sonra şişeyi elinizle sıkın .Damlalık aşağıya doğru batmaya başladı mı? Burada uyguladığınız basınçla damlalığın içinde kalan az miktardaki havanın hacmi küçülecek dolayısıyla suyun kaldırma kuvveti azalıp dibe...
  3. Lavantalık Yapalım

Lavantalık Yapalım

lavanta bohçası Lavantalık Yapalım Malzemeler İçinden kordela geçirilebilecek tipte 30cm fisto Kordela Kumaş güller Tülbent Lavanta Yapılışı Fistonun içinden kordelayı geçirin Tülbent ile küçük torbalar yapıp içine lavanta doldurun ve kumaş güller ile birlikte fistonun üstüne dikin. Dolabınızın içine bu fistoyu asıp guzel kokmasını sağlıyabilirsiniz.
  4. Sofra dekoru yapalım

Sofra dekoru yapalım

Sofra vazosu Sofra şıklığı İnternette dolaşırken bu şık sofra dekorasyonunu gördüm ve çok beğendim. Aynısını değil ama benzerini yapmaya karar verdim. Bİr vazo yada uzun bir bardak kullanılabilir. Bardağın içine çakıl taşı yada renkli taşlardan konulabilir. Birde kuru bir dal bulup üzerine bal kabağı değilde süslü yılbaşı süsleri asabilirim.
  5. Magnet yapalım

Magnet yapalım

Magnet örnekleri el yappımı magnet fikirleri sizde benim gibi magnetleri çok sempatik buluyorsanız buyrun meleklerim size el yapımı magnet örnekleri. Not sıkıştırmak için, fotoğraf sabitlemek için ve buzdolabı süsü niyetine kullanabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş