gebe
  1. pierre

pierre Forum Okuru

pierre dukan diyeti yapan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında pierre tarafından paylaşıldı.

pierre dukan diyeti diye bişey varmış bu diyetle ilgili bilgisi olan varmı aranızda bu diyeti yaparak kilo veren oldumu memnun kaldınızmı yorumları alabilirmiyim

pierre dukan diyeti yapan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dukan Diyeti Tehlikeli Diyetlerden Biridir

Dukan Diyeti Tehlikeli Diyetlerden Biridir

Yüksek protein- düşük karbonhidrat diyetleri yaparak tahmin edemeyeceğiniz kadar kilo verebilirsiniz. Bu mümkündür. Bu diyetleri yaparak zayıflayan birçok kişi de vardır. Bu diyetlerin her geçen gün daha çok popüler olmasının sebebi de budur Kısa zamanda zayıflamaya yardımcı olan bu diyetler aşırı kilolu kişilerin en çok tercih ettikleri diyetler arasındadır. Bu diyetleri yapmak isteyen...
  2. Dukan diyetim ve tarifler :)

Dukan diyetim ve tarifler :)

Sevgili meleklerim ve sayın ziyaretçilerimiz kullandığım çeşitli ilaçlardan dolayı istenmeyen kilolarımla başım belada ve bilen biliyor temmuz sonuna doğru tüp bebek düşünüyoruz bu sürede kilo vermek istedim araştırmama bile gerek kalmadan öğretmen arkadaşlarımdan bir çift Dukan diyetiyle kilo verdiklerinden bahsettiler hem de çoook kilo vermişler :eller: şimdi de koruma evresindeler ve...
  3. dukan diyeti

dukan diyeti

uzun bir süredir dukan diyetini sürekli duyarım etkili olduğunu biliyorum birçok kişi hatta dukan diyeti ile kilo vermiş ama dukan diyetinin nasıl yapıldığını bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz acaba dukan diyeti nasıl yapılıyor diyet ne kadar sürüyor ve diyet listesinde neler var bilgileri bekliyorum ve artık zayıflamak istiyorum:(
  4. detoks diyeti yapan varmı

detoks diyeti yapan varmı

selam hanımlar aranızda detaks diyeti yapan varsa nasıl yapılrığını ve deneyimlerini benimle paylaşırsa çok memnun alurum diyetin herhangi bir yan etkisi falan oldumu kaç gün yapılıyor detoks diyeti nasıl yapılıyor bilgi verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
  5. HCG Diyeti yapan varmı?

HCG Diyeti yapan varmı?

HCG hamilelik sırasında plasentadan salınan (aynı hormon hamilelik kistlerinde de kanda saptanmıştır) bir hormondur. İlk defa, hamilelik sonrasında fazla kiloya sahip olan kadınlarda kullanılmış ve başarı elde edilmiştir. Çok sayıda medikal çalışma göstermiştir ki HCG kullanım ile birlikte uygulanan düşük kalori diyeti ve egzersiz her gün ciddi şekilde yağ kaybını sağlamakta, doğal olarak...

Sayfayı Paylaş