gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Pijama

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Temiz ve rahat pijama huzur ve mutluluğa, sağlık içinde yaşamaya, yeni pijama bekar için evlenmeye, Buruşuk ve dar pijama can sıkıcı habere delalet eder.Rüyada pijama görmek , can sıkıcı bir haber olarak yorumlanır. Rüyada pijama görmek kötü bir haber olarak yorumlanır. Temiz, güzel pijama yoldur.Rüyada yeni bir pijama giydiginizi görmek, sevdiginiz bir kimseden hayir ve menfaat göreceginize; pijama giymis , bir kimseyi görmek, dostlarinizdan birinin size yardimi dokunacagina isarettir.

Pijama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pijama takımları

pijama takımları

pijama takımları pijama takımı terletmeyen takımları aile takımı bay bayan aynı
  2. hain pijama

hain pijama

Bir kadın donmuş , kocası da atlet... Bitkisel hayata girdim maksat yeşillik olsun... Söylediklerim kulağına küpe olsun ama sakın takma... Kendinizi ciddiye alın. Ayna ya bakarken sırıtmayın... Dünya döner , ay köfte... Ne zaman inek görse kaçardı çünkü ot kafalıy dı... Ömür uzun bir tatil okul gençliği öldüren katil... O kadar şişmandı ki resmi bile 5 kilo geliyordu... Kaptan Kemal...
  3. pijama pijama pijama 2009!!!!

pijama pijama pijama 2009!!!!

relactive pijama pijama takımları 2009 pijama modasını bile takip eden arkadaslarım işte 2009'un en güzel en renkli pijamaları.............
  4. Pijama modelleri...

Pijama modelleri...

bebek pijama modelleri Cıvıl cıvıl renk renk kışlik pijamalar kızlar isterseniz gece yatarken istersenizde evde rahat hareket etmek için kullanabilirsiniz bikaçtanede pijama terliği modelimiz var bakalım beğenecekmisiniz?:D...
  5. Penti Pijama Takımım

Penti Pijama Takımım

penti pijama takımları penti pijama en iyi markaları Dün Historia'daki Penti mağazını dolaşırken bayıldığım ve indirimde olmasını fırsat bilerek hemen aldığım Hello Kitty'li pijama takımım kızlar... Alt ve üstünü 19.90'a aldım...Yaz gelsede biran önce giysem diye bekliyorum :D:D

Sayfayı Paylaş