gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pilates yapan varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar pilatesin ne olduğunu biliyorsunuzdur bende vücudumu forma sokmak ve fazla kilolarımdan kurtulmak için pilates yapmayı düşünüyorum. Acaba aranızda pilates yaptıktan sonra bu konuda faydasını gören varmı eğer olumlu etkileri yoksa hiç boş yere alıp zamanımı ve paramı harcamim. Kullananlardan olumlu olumsuz yorumları bekliyorum.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sevgili misafir;Platesi kendim yapıyorum .Ama spor salonun da değil kendi evimde ,kendi imkanlarımla yapıyorum.Plates tüm vücudun,orantılı olarak çalışmasını sağlayan bir egzersiz şeklidir.Boyun ve bel ağrılarına bu egzersizlerle son vermek mümkün.Şahsen kendim sabah değilde gece uyumadan önce yapıyorum :D ve rahat bir uyku çekiyorum.Platesle tüm vücut çalıştığından,zamanla tüm vücut forma giriyor,ve sımsıkı toparlanmış bir vücuda sahip oluyorsunuz.

MaWiM bunu beğendi.
pilates yapan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suda Doğum Yapan Varmı?

Suda Doğum Yapan Varmı?

suda doğum suda doğum anı doğum doğum çeşitleri merhaba kızlarrrrrr:eller: şimdi çoğunuzun bildiği gibi ben bebek istiyorum ama henüz bir gelişme yok :D:D Allah nasip kısmet edipde ben hamile kalırasm kesinlikle suda doğum istiyorum... peki aranızda yada çevrenizde suda doğum yapan varmıı Türkiyede daha yeni olduğu için ve yaygınlaşması için :dp8: suda doğum yapanlardan ücret...
  2. Evde doğum yapan varmı ?

Evde doğum yapan varmı ?

evde doğum nasıl yapılır,evde doğum yapmak zormu,evde doğum yapmak sakıncalımı,evde doğum yapma hakkında bilgiler Gelişen teknolojiyle birlikte zamanla insanların hayatlarına da birçok yenilikler girmiştir. Bu yeniliklerden biri de eskiden evlerde ebeler tarafından yaptırılan doğumların artık evlerde değil hastanelerde gerçekleşmesidir. Evde doğumlar önceleri bazı imkânsızlıklar...
  3. Kaş Ekimi Yapan Varmı?

Kaş Ekimi Yapan Varmı?

kaş ekimi nedir,kaş ekimi nasıl yapılır,kaş ekimi kimlere yapılır,kaş ekimi hakkında bilgiler Kaşlar insanların yüzünde oldukça önemli bir yere sahiptir. Kaşlar gözleri çevreler ve güzel bir kaş insanın çok hoş görünmesini sağlar. Kaşların şekli yüzün sert ifadesi varsa daha yumuşak hale getirir. Ancak kaşların olmaması veya çok az olması kişiyi sıkıntıya sokacaktır. Bu durum...
  4. pilates yapanların paylaşım alanı

pilates yapanların paylaşım alanı

pilates yaparak kilo veren varmı varsa ne zamandır pilates yapıyorsunuz pilates yaparak gerçekten kilo vermek mümkünmü paylaşımlarınızı ve deneyimlerinizi bekliyorum ve burasıda pilates yapanların paylaşım alanı olsun diyorum:)
  5. Karbonat maskesi yapan varmı?

Karbonat maskesi yapan varmı?

Lise çağından beri cildinizde dönemsel veya sürekli çıkan sivilceleri durdurup izlerini yok ederken bir daha çıkmamasını sağlayabilir bunun yanı sıra da cildinizi pürüzsüz yapabilirsiniz. Bu işlemi hem çok ekonomik hem de çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve ne işe yarayıp nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız işte gerekli malzemeler, tarifi ve uygulanış şekli....

Sayfayı Paylaş