gebe
  1. pilates

pilates Forum Okuru

pilates yapanların paylaşım alanı

Konu, 'Çöplük' kısmında pilates tarafından paylaşıldı.

pilates yaparak kilo veren varmı varsa ne zamandır pilates yapıyorsunuz pilates yaparak gerçekten kilo vermek mümkünmü paylaşımlarınızı ve deneyimlerinizi bekliyorum ve burasıda pilates yapanların paylaşım alanı olsun diyorum:)

pilates yapanların paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerin paylaşım alanı!!

Hamilelerin paylaşım alanı!!

hamilelikte majezik kullanımı ikili testte cinsiyet belli olurmu ikili tarama testinde cinsiyet belli olurmu 12 haftalık bebeğin cinsiyeti 15 haftalık bebeğin cinsiyeti :esra:Evet arkadaşlar burda hamile kalmak isteyen arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı vardı şimdi bizlerinde olsun ben 9 haftalık hamileyim ve zor bir hamilelik geçiriyorum ve diğer arkadaşlarımında bilgilerinden faydalanmak...
  2. Doğum yapanların paylaşım alanı

Doğum yapanların paylaşım alanı

kız dediler erkek doğdu kolay doğum yapanlar kolay dogum yapanlar doğum hatıraları dogum hatiralari sevgili melekler... Biliyorsunuz ki hamile arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı var.Hamile kalmak isteyenlerinde bir paylaşım alanı var.Ama biz doğum yapanların yok... Ve bende dedim ki güzel evlatlarımıza sahip olduğumuz o mucizevi günleri birbirimizle paylaşalım ve doğum yapacak...
  3. sınıf öğretmenleri paylaşım alanı

sınıf öğretmenleri paylaşım alanı

merhabalar, ben 14 yıldır sınıf öğretmeniyim, bu öğretim yılında 5.sınıfı okutmaktayım okulumuz, sınıfımız, öğrencilerimiz, öğrenme-öğretme süreçleri ile ilgili her türlü paylaşımlarımızı buradan yürütmek dileğiyle
  4. aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapan arkadaşlar aşılama da hangi ilaçları kullandınız . kaç ayda hamile kaldınız paylaşalım
  5. pilates yapan varmı

pilates yapan varmı

selam hanımlar pilatesin ne olduğunu biliyorsunuzdur bende vücudumu forma sokmak ve fazla kilolarımdan kurtulmak için pilates yapmayı düşünüyorum. Acaba aranızda pilates yaptıktan sonra bu konuda faydasını gören varmı eğer olumlu etkileri yoksa hiç boş yere alıp zamanımı ve paramı harcamim. Kullananlardan olumlu olumsuz yorumları bekliyorum.

Sayfayı Paylaş