gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pilates Yaparak Kilo Vermek Mümkün mü?

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pilates ile kilo vermek, pilates zayıflatırmı, pilates kilo verdirirmi Ebru Şallı ile adını duyurup ünlenen pilates ile günümüz de birçok bayan sağlıklı bir şekil de kilo verebilmektedir. Pilatesi doğru bir şekil de uyguladığınız da zayıflamanız tabi ki mümkün... Pilates yaparak kilo verebilirmiyim diye merak edenler için gereken bilgiler sizlerle birlikte...

pilates.jpg

Pilates Yaparak Kilo Vermek Mümkün mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyetsiz kilo vermek artık mümkün

Diyetsiz kilo vermek artık mümkün

fevzi özgönül fevziözgönül drfevzi özgönül dr fevzi diyeti Dr. Fevzi Özgönül tarafından geliştirilen karboksipunktur adlı tedavisi, sayesinde artık ,diyet ve spor yapmadan zayıflayacaksınız meleklerim.Özelliklede göbek ve selülitlerinizden de kurtulacaksınız.Lütfen dikkatle okuyunuz:):) Diyetsiz kilo vermek artık mümkün Zayıflamak hiç bu kadar kolay olmamıştı… Yalnız Türkiye’de...
  2. Yoga yaparak zayıflamak mümkün mü?

Yoga yaparak zayıflamak mümkün mü?

yoga zayıflama yoga ile zayıflama Yoga yaparak zayıflamak mümkünmü? sorunuza yanıt olarak aşağıdaki yoga uzmanının yazınısı okumanızı tavsiye ediyorum Genellikle kullanılan diyet programları, kilo sorununa daha çok geçici çözümler getirir. Yaşam koşullarınıza zorla uydurmaya çalıştığınız her tür aktivite geçici çözümler sağlar ve sürekli bu döngü içinde olmak kişinin kendisiyle barışık...
  3. Sayın Melekler patates diyeti ile kilo vermek mümkün mü acil yardım :(

Sayın Melekler patates diyeti ile kilo vermek mümkün mü acil yardım :(

18 yaşında olmama rağmen 70 kıloyum:( üst bedenim ve belim olmamasına rağmen basenlerim var biraz bana ne olur yardım edin kızlarrr 1 haftaya erkek arkadaşım askerden geliyor ve ben baya bi kilo almış durumdayım...Sitede patates diyetini gördüm ve deneyenlere sormak istiyorum haftada 3 4 kilo vermek mümkün mü acaba? Her gün sabah öğlen akşam 2 patates yiyerek zayıflayabilir miyim bu 1 hafta...
  4. Yüzerken kilo Vermek Mümkün mü!

Yüzerken kilo Vermek Mümkün mü!

yüzmek kilo verdirirmi yüzmenin faydaları yüzmenin yararları Deniz ve havuz sezonunun açılmasına artık sayılı günler kaldı. Uzmanların anne adaylarına bile önerdiği yüzme, kişinin sağlığı açısından oldukça fayda sağlar. Birçok kişinin merak etitği sorulardan biri olan "yüzme kilo verdirirmi" sorusuna yanız olarak sizlere uzmanların açıkladığı bilgileri aktarıyoruz. Deniz ve Spor...
  5. Kaşları almadan şekil vermek mümkün mü?

Kaşları almadan şekil vermek mümkün mü?

çarpıcı kaşlar için ne yapmalı,güzel görünümlü kaşlar,kaş almadan şekil nasıl verilir,kaş almadan kaşlara şekil verme,kaş güzelliği hakkında bilgiler Eğer kaşınızı daha düz ya da kavisli hale getirmek istiyorsanız başlangıç ve bitiş noktalarını, yüksekliğini iyi bilmeniz gerekir. Kaşınızın üst başlangıcı ile üst yüksekliği birbirini tamamlamalıdır. Alt başlangıç noktası da bitişi de aynı...

Sayfayı Paylaş