gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

pilates....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

pilates topu ile zayıflama etlerimin sıkılaşmasını sağlayacağım fakat gördüğüm kadarı ile farklı farklı büyüklüklerde cm lerde satılıyor özellikle göbek bel bacak için felan kaç cm almam gerekir? başka almam gereken birşey var mı birde pilates topu kullanımı için..

pilates.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pilates Yararlı

Pilates Yararlı

stimol kullananlar benim duruşum kesinlikle düzeldi, çok kilo vermedim ama toparladım diyebilirim belki biraz daha vakit ayırırsam kilo da veririm ;) yalnız, spor salonunda koşu yaparken değil de özellikle pilateste bütün kaslarımın çalıştığını hissettim. ilk 2 gün benim için cehennem azabıydı. Veznedar olduğum için tüm gün oturmak genç kızlık halerimi almış götürmüş. resmen hımbıllaşmışım...
  2. Hamilelikte Pilates

Hamilelikte Pilates

hamilelikte pilates ne zaman uygulanir saglik kadin ve spor hakkindaki bilgiler icin meleklermekani.com Selam melishler! Bende bu konuyu cok merak ediyorum.. hani bir kadinda vardiya, ismini unuttum, böyle hamileyken bilem pilates yapmsti.. Herkez zararli filan diyordu, ama anlasilan öylede zararli degilmis - yani faydalarida varmis :) Gebelikte Pilates Neden Uygulanır ? Hamilelikte...
  3. Pilates Gerçekten Zayıflatır mı?

Pilates Gerçekten Zayıflatır mı?

pilates hakkında pilates zayıflatır mı Sevgili melekler, hemen her kadın hayatının en az bir döneminde fazla kilolarıyla boğuşur. Artık yapısından mı kaynaklıdır, boğazına çok mu düşkündür, harelketsiz midir, ne sayarsanız sayın şu bir gerçek ki, kadınların başı kilolarıyla erkeklerinkinden çok daha fazla dertte. Hal böyle olunca zayıflamak için hemen her türlü yöntem denenir. Son zamanlarda...
  4. Pilates Yaparken Ne Giyilir?

Pilates Yaparken Ne Giyilir?

Günümüzün oldukça popüler sporlarından biri olan pilates özellikle bayanlar arasın da oldukça yaygın bir spordur. Ebru Şallı ile gündeme gelerek kısa sürede bayanların gözdesi haline gelen pilates de ne giymeli? Öncelikle spor yaparken kendinizi rahat hissettiğiniz şeyleri giymeniz de fayda olacaktır. Pilatesin bu kadar çok tutulmasından sonra spor ve giyim markalarının birçoğun da yer alan...
  5. Pilates Zayıflatır mı?

Pilates Zayıflatır mı?

Son yıllar da pilatese olan ilgi oldukça polüler bir hal alarak hızla yaygınlaşmaya devam etmektedir. Ben de pilates sporuna biraz geç başlayan biri olarak sizler ile deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Üç doğumdan sonra ister istemez her kadın gibi ben de kilo aldım gerçi aldığım kiloları vücuttan atabilsem de vücut ne yazik ki deformasyona uğrayarak sarkmalar oluyor. Benim pilates de ikinci...

Sayfayı Paylaş