gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

pilava gelki göremmmm....

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. Dantelli_Peri

Dantelli_Peri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: pilava gelki göremmmm....
    harika yemede yanında yat :cah:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: pilava gelki göremmmm....

muthiş olmus ben yemeye bile kıyamam ki tesekkürler

pilava gelki göremmmm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yufkalı Pilav

Yufkalı Pilav

Malzemeler : 4 su bardağı pirinç 250 gr margarin 1 adet yufka karabiber tuz Yapılışı : Tencerenin içini bir miktar margarinle iyice yağlayın, sonra yufkayı serin. Diğer yanda pirinci ılık suda 60 dakika dinlendirin. Sonra iyice yıkayıp, suyunu süzdükten sonra tenceredeki yufkanın içine koyun. Margarini eritip pirincin üzerine dökün ve yufkayı pirinçlerin...
  2. Akasya Pilavı

Akasya Pilavı

=Malzemeler= ( 6 Kişilik) 3 Su bardağı pirinç 2 Çorba kaşığı margarin 5 Adet arpacık soğan 250 gr kuzu eti 1 Adet havuç 1 Su bardağı haşlanmış bezelye 1 Adet domates Yarım demet dereotu Yeterince et suyu Tuz =Hazırlanışı= Pirinçleri ılık ve tuzlu suda yarım saat bekletin. Margarini tencereye alın. Kuzu etini 3 su bardağı suyla kaynatın. Piştikten sonra suyunu bir...
  3. Milföylü Pilav...

Milföylü Pilav...

milföylü pilav pilav çeşitleri Milföy hamuru ile lezzeti bir pilav yapmaya ne dersiniz Meleklerim? Bilindiği gibi milföy hamuru hem tatlı hemde tuzlu tarifler için kullanılabiliyor :) Malzemeleri 1 su bardağı pirinç 2 su bardağı su 1 yemek kaşığı tereyağ 1 adet çarliston biber 1 adet orta boy havuç 1 adet tatlı kırmızı biber 4 adet milföy hamuru 1 adet yumurta Tuz Yapılışı...
  4. mantarlı pilav

mantarlı pilav

gelik pilavı mantarlı gelik pilavı mantarlı pilav pilav tarifi karadeniz bölgesinde bunun değişik versiyonunuda yapıyolar ben bayılıyorum mantar turşusundan yapılıyor MALZEMELER: * 2 su bardağı pirinç * 3 su bardağı su * 500 gram mantar * 2 yemek kaşığı dolmalık fıstık * 1 orta boy soğan (incecik doğrayın) * bir tutam şeker * tuz, karabiber, zeytinyağı * 1...
  5. Öyle Bir Anda Gelki...

Öyle Bir Anda Gelki...

Yanında olmanın huzurunu hiç birşeye değişmem vakit geçmesin zaman dursun dünya dönmesin kollarında olmanın verdiği mutlukla yaşayıp ölmek isterim... öyle bir anda gelki yüreğim seni yılların hasretiyle kucaklasın senden kaçmalarımın acısını dindireyim her kaçışım aslında sana koşmaktı belkide bitmeyen yollarda aradığın hep bendim saç sakal karışmış bağrında üç düğmen...

Sayfayı Paylaş