gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Pınar’ın yakalanma anı

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

pınar aydın onur gülmek Pınar aydın, pınar aydın yakalanma anı, pınar aydın kiminle birlikte konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Arka Sokaklar ve Akademi Türkiye ile tanıdığımız Pınar Aydın gece işletmesi Onur Gülmek ile görüntülenmiş melekler.

“Akademi Türkiye” yarışmasıyla adını duyuran ve şu sıralar “Dur Dedim” adlı albümüyle kendinden söz ettiren Pınar Aydın, önceki gece işletmeci Onur Gülmek’le Nişantaşı’nda görüntülendi.

Hardal’da baş başa yemek yiyen ikili, gecenin sonunda araçlarını almak için gittikleri otoparkta muhabirleri görünce çok şaşırdı.

Hürriyet

Pınar’ın yakalanma anı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anız

Anız

Ekinin biçildikten sonra toprakta kalan köklü sapını görmek ucuzluk ve berekete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Buğday.)
  2. elma ye kansere yakalanma

elma ye kansere yakalanma

Wroclaw Tarımcılık Üniversitesi uzmanları, hücre yıpranmasını engelleyerek kalp ve kansere karşı koruyan �polifenol� adlı antioksidanların, elma suları içindeki yoğunluğunu inceledi. Çeşitli firmalar tarafından üretilmiş elma sularından numuneler alan profesörler, dışarından bakıldığında �bulanık� görünen, yani daha fazla posa içeren ürünlerdeki polifenol miktarının, berraklara oranla iki kat...
  3. Obezite Alzheimer'a yakalanma riskini artırıyor

Obezite Alzheimer'a yakalanma riskini artırıyor

Obezitenin, Alzheimer ve vasküler demans (damarla ilgili bunama) hastalığına yakalanma riskini artırabileceği bildirildi. ABD'deki John Hopkins Bloomberg Üniversitesi'nden araştırmacılar, aşırı kilo ile bunama hastalıkları arasında ilişki olduğunu saptadı. 1995'ten bu yana 40-80 yaşındaki çeşitli bunama hastalıkları olan 2 bin 534 kişi üzerinde yapılan bu yöndeki 10 uluslararası araştırmaya...
  4. Anime

Anime

Çizgi Resimler Japon veya Japon animasyonlarına benzer çizgi filmlere "Anime" denir. Sailormoon, the Rose Of The Versailles,Tsubasa...gibi çizgi filmler "Anime"dir. "Anime" lerin her yaştan insana hitap eden konuları mevcuttur ve olağan ya da olağandışı herşey "Anime" lerin konusu olabilir. "Anime" ler de yer alan karakterlerin...
  5. aNLa...

aNLa...

Ben seni degil aslinda Belki bu kadar benligimin icinde Ama benim olamamanini sevdim O kadar yakin o kadar candan Ama bir o kadarda uzaktan bende bi hasret oluşunu sevdim Sen benim olmadin ki Ben senin başkalarinin olurkenki gozlerini sevdim Hep ayni masumluğu Yumusak ellerini birturlu tutamamayi sevdim Ben hep senin yakinlarinda Ama hiç yaninda olamamayi sevdim Ben seni değil bitanem...

Sayfayı Paylaş