gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Pınar Altuğ Kendi Markasıyla Sevgililer Günü Koleksiyonu Hazırladı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pınar altuğ sevgililer günü koleksiyonu, by pınar altuğ, pınar altuğ ev tekstili markası

Sevgili melekler, Pınar Altuğ ev tekstili için kendi markasıyla tasarımlar yaptı. "By Pinar Altug" markasıyla satışa sunulan bu ürünler Sevgililer Gününe özel. Kalp temalı bu ürünler stylup'ta satışta...

pınar-altuğ.jpg

BY PINAR ALTUG SEVGİLİLER GÜNÜ TEMALI EV TEKSTİLİ KOLEKSİYONU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Pınar Altuğ Kendi Markasıyla Sevgililer Günü Koleksiyonu Hazırladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Juicy Couture 2011 Sevgililer Günü Koleksiyonu

Juicy Couture 2011 Sevgililer Günü Koleksiyonu

14 şubat sevgililer gününe 1 ay kaldı meleklerim...Bunun için bazı markalar hediyelik eşyalarını hazırlamaya başladı ve hatta satışa çıkardı bile.Kadınların en gözdesi olan takı tasarımlarıda bunların içinde yerlerini alıyor.İşte biz bayanların almaktan hoşlanacağı en güzel takı tasarımlarını Juicy Counture farkı ile sizlere sunuyorum .Sizlerde artık yetkili kişilere gösterir(yani...
  2. H&M Sevgililer Günü Koleksiyonu

H&M Sevgililer Günü Koleksiyonu

H&M'den sevgililere özel tasarımlar...Şu sıralar vitrinlerde aşk kokusu var...14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken bütün markalar sevgililer günü hazırlığı içerisinde.H&M den özel tasarımlar sevgililer için hazırlandı.Takı ,çanta ,tşört,iç çamaşırları herşey bu güne özel tasarımlarıyla H&M farkı ile sizlere geliyor...
  3. Victoria's Secret Sevgililer Günü Koleksiyonu

Victoria's Secret Sevgililer Günü Koleksiyonu

14 şubata çok az kaldı meleklerim Yaklaşan sevgililer günü için bir birinden romantik ve çarpıcı iç çamaşır modellerini sunan Victoria's Secret tasarımına hayran kaldım.Gerçekten çok hoş ve seksi modellerin yanı sıra Victoria's Secret melekleride tasarımı güzel tanıtmış:D:D Sizleri bu tasarım ile başbaşa bırakıyorum ve mutlaka alınması gerekir diye düşünüyorum:tik: Aşk kokuyor Aşk:hıms:...
  4. Pınar Altuğ Köpürdü...

Pınar Altuğ Köpürdü...

Pınar Altuğ Pınar Altuğ Röportaj Bence bir anne olarak haklı diyorum ben.. Siz ne dersiniz bu duruma ... Bir çocuğun annesi yanında olmadan kullanmaları doğrumu sizce??Biliyorsunuz ki kızı 3 yaşlarında yeni doğduğunda haberini burada yayınlamıştık..İşte ilk doğduğu an Su'nun... "Mahkemeye Versem Hapse Bile Girer" Pınar Altuğ, kızı Su'yla kendisinden izinsiz röportaj...
  5. Pınar Altuğ Ev Tekstili Koleksiyonu "by Pinar Altug"

Pınar Altuğ Ev Tekstili Koleksiyonu "by Pinar Altug"

by pınar altuğ, pınar altuğ ev tekstili, pınar altuğ haberleri Sevgili melekler, oyuncu Pınar Altuğ kendine has tasarımlarından oluşturduğu ev terkstili koleksiyonunu stylup.com'da satışa sundu. Altuğ'un sevgililer gününe özel olarak hazırladığı bu koleksiyonda yastıktan polar şala, havludan yer paspasına kadar seçenekler mevcut. "by Pinar Altug" markasıyla satışa sunulan bu...

Sayfayı Paylaş