gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pınar Altuğ resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Pınar altuğ resimleri, pınar altuğ fotoları,pınar altuğ pınar altuğ 1.jpg

pınar altuğ 2.Jpeg

pınar altuğ 3.jpg

pınar altuğ 4.jpg

pınar altuğ 5.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Ağustos 2016
  2. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: pınar Altuğ
    Bayiliyorum Bu Kadina Yaa Çuval Gİyse YakiŞiyooo....

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili takipçilerimiz ;
    Güzel oyuncu pınar altuğun güzellik sırlarını merak ediyorsanız , aşağıdaki linki ziyaret ederek , pınar altuğ dan güzellik tüyolarını alabilirsiniz.

Pınar Altuğ'dan Güzellik Sırları

pınar altuğ.jpg

Pınar Altuğ resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar Altuğ Anne Oldu

Pınar Altuğ Anne Oldu

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çiftinin ilk bebeği, dün dünyaya geldi. Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi’ndeki doğumun en ilginç rastlantısı ise Pınar Altuğ'un 10 yıl önce annesini aynı tarihte ve hastanede kaybetmesi. Çiftin bebeği Su, 2 kilo 970 gram olarak dünyaya geldi. Doğum tarihi doktorlar tarafından 4 Şubat olarak belirlenen Su bebek Atacan çiftine sürpriz yaparak erken...
  2. Pınar Altuğ sırları

Pınar Altuğ sırları

ünlü oyuncu Pınar Altuğ güzel bir cilde sahip olmanın detaylarını anlattı..... PINAR ALTUĞ'UN GÜZELLİK SIRLARI! EKRANLARIN VE MAGAZİN PROGRAMLARININ VAZGEÇİLMEZ İSMİ ÇİÇEĞİ BURNUNDA YENİ ANNE PINAR ALTUĞ ATACAN GÜZELLİK SIRLARINI ANLATTI.. ROBOT GİBİ BİR YÜZ İSTEMEM Estetik yaptırmaya karşı değil ama işin suyunu çıkartana kadar yapılan estetik operasyonlardan uzak duruyor çünkü robot gibi...
  3. Pınar Altuğ saç modelleri

Pınar Altuğ saç modelleri

pınar altuğ saç modelleri pınar altuğ saç kesimi modeli modeli 2011 rengi 2011 Pınar Altuğ saç modellerini sizlerle paylaşıyorum.Çok yakında ekranlarda "Çocuklar duymasın"dizisiyle tekrar karşımıza çıkacak olan Pınar Altuğ bakalım yeni sezonda farklı saç rengi ve modelleriyle karşımıza çıkacak mı?
  4. Pınar Altuğ Köpürdü...

Pınar Altuğ Köpürdü...

Pınar Altuğ Pınar Altuğ Röportaj Bence bir anne olarak haklı diyorum ben.. Siz ne dersiniz bu duruma ... Bir çocuğun annesi yanında olmadan kullanmaları doğrumu sizce??Biliyorsunuz ki kızı 3 yaşlarında yeni doğduğunda haberini burada yayınlamıştık..İşte ilk doğduğu an Su'nun... "Mahkemeye Versem Hapse Bile Girer" Pınar Altuğ, kızı Su'yla kendisinden izinsiz röportaj...
  5. Pınar Altuğ Korumasız Gezmiyor!

Pınar Altuğ Korumasız Gezmiyor!

pınar altuğ haberleri, pınar altuğ hakkında, pınar altuğ koruması Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta eşi Yağmur Atacan'ın silahlı saldırıya uğramasının ardından Pınar Altuğ da artık eşi gibi korumasız gezmemeye başladı. Geçtiğimiz hafta silahlı saldırıya uğrayan Yağmur Atacan’ın zor günler geçiren eşi Pınar Altuğ, “Can güvenliğiniz için koruma tahsisinde bulundunuz mu?” sorularına yanıt...

Sayfayı Paylaş