gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Pinar Arkun - Ayakkabi tutkusu olan her Kadin icin..

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

pınar arkun ayakkabı Gelin Ayakkabisi, Topuklu Ayakkabi, özel gelin ayakkabıları, Pinar Arkun, Gelin Ayakkabi Tasarimi, özel tasarim

"..2004 yılında Dokuz Eylül Üniv. GSF. Tekstil bölümü Moda Aksesuar Programı’ndan mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşerek endüstriyel tasarım alanında çalışmaya başladım. 5 sene boyunca çeşitli şirketlerde çalıştıktan sonra 2009 Nisan ayında bireysel olarak gelin ayakkabıları tasarımı yapmaya başladım ve 2010 Mart yılında kendi şirketimi kurdum. Bu süreçten itibaren mezuniyet sonrasında da hep hayalimi süsleyen ayakkabı tasarımı konusunda özel /abiye üretim ve günlük üretim alanlarında birçok çalışma yaptım.

Genel olarak amacım piyasada olmayan özellikte ve işçilikte ayakkabılar tasarlayıp, ayakkabı tasarımına olan ilgiyi ve beğeniyi arttırmaktır. Ayakkabı çok zor ve özellikli bir obje olduğundan her ayrıntısı incelikle düşünülüp tasarlanmalıdır ve bu özelliğinden dolayı işimi tutkuyla yaptığımı söyleyebilirim.
    Ayakkabılarımı ayakkabı tutkusu olan her kadın için tasarlıyorum. Özellikle topuklu ayakkabıların çok feminen bir havası var ve kadınları erkeklerden ayıran büyük bir özellik olduğunu düşünüyorum. Tasarım ayakkabı giymek müşterilerimin kendilerini özel hissetmelerine neden oluyor ve yalnızca bu duyguyu paylaşmak bile ayakkabı tasarımı yapma nedenim olabilir.."

Model 1:

Model 2:

Model 3:

Model 4:

Model 5:

Model 6:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Haziran 2011
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Vuuu süper bunlar ama maalesef topuklu tarzım değil :D:D

Pinar Arkun - Ayakkabi tutkusu olan her Kadin icin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her saç her kadına yakışmaz!

her saç her kadına yakışmaz!

Yüzyıllardan bu yana, kadınlar ve erkekler aynı dertten yakınıp durdular: "Kendilerine en uygun saç biçimini bulmak..." Günün modasına göre saçlarını kazıdılar, pudraladılar, peruk taktılar ya da boyadılar. Ancak bugün artık sağlıklı, güzel ve ışıl ışıl saçları elde etmenin dertsiz tasasız yolları da var. Kuru saçların neme ihtiyacı vardır, bu nedenle etkili bir saç kremi her...
  2. Her saç her kadına yakışmaz!

Her saç her kadına yakışmaz!

Yüzyıllardan bu yana, kadınlar ve erkekler aynı dertten yakınıp durdular: "Kendilerine en uygun saç biçimini bulmak..." Günün modasına göre saçlarını kazıdılar, pudraladılar, peruk taktılar ya da boyadılar. Ancak bugün artık sağlıklı, güzel ve ışıl ışıl saçları elde etmenin dertsiz tasasız yolları da var. Kuru saçların neme ihtiyacı vardır, bu nedenle etkili bir saç kremi her...
  3. Kadınların vazgeçilmez tutkusu ayakkabı

Kadınların vazgeçilmez tutkusu ayakkabı

Kadınların vazgeçilmez tutkusu ayakkabı Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi...
  4. her kadını içinde büyüyen bir kız cocugu

her kadını içinde büyüyen bir kız cocugu

Bülent, avucunu açmış kendisine doğru elini uzatan adama ters ters baktı Elli yaşlarında gösteren adam, o görmeye alıştığı hırpani kıyafetli dilencilere benzemiyordu Üzerindeki giysiler eski fakat temizdi Yüzü de sağlıklı görünüyordu Sapasağlam adam, gidip çalışacağına dileniyor, belki benden daha zengindir diye düşünd...ü Alaycı bir ses tonuyla, "Ekmek parası mı istiyorsun?" diye...
  5. Kadının vazgecılmez arzularından  bırıde  abıye tutkusu

Kadının vazgecılmez arzularından bırıde abıye tutkusu

Aynaya Baktığımda Göremiyorum Artık Kendimi ! Çok Değiştim Artık.. Aynadaki Çocuk Çok Asık Suratlı..Ve GüLmüyor GözLeri.. BakışLarıda Pek Bi Acı gibi...Benzetemiyorum Kendime... Ya Ben Gerçekleri Görüyorum, Yada Aynalar Sahte '!

Sayfayı Paylaş