gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Pınar Aydın - Dur Dedim (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Pınar Aydın - Dur Dedim, albümü, 2011 şarkıları, resmi hakkında detylı bilgi alalım arkadaşlar.

Pınar Aydın'ı sizler belki daha önceden dinliyordunuz ama ben arka sokaklar dizisiyle tanıdım. Şarkıları bana itici gelmedi hoşuma gitti bazı şarkılarını dinlerim. İşte size 2011 melekler :)

Sanatçi: Pınar Aydın
    Albüm Adi: Dur Dedim
    Türü: Türkçe Pop & Rock
    Yayin Tarihi: 07.01.2011
    Süresi: 00:26:21 Dakika
    Kalitesi: 128 kbps
    Dosya Boyutu: 36.15 MB

Albümdeki Eserler

01.Dur Dedim
    02.Sustum Geçmişe
    03.Kaç Defa
    04.Sorma
    05.Artık
    06.Git Şimdi
    07.Dur Dedim (Akustik)
    08.Sorma (2. Versiyon)

Pınar Aydın - Dur Dedim (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar

Pınar

Şeref ve itibara, uzun ömre; Çeşme ve kaynak görmek nimete, hayır ve berekete, mansadın hasıl olmasına; Berrak ve tatlı sulu, akar vaziyette bir pınar görmek kerem ve iyilik sahibi, kadri yüce kimseye, Bulanık ve acı sulu pınar, aşağılık, zelil kimseye, Pınarın suyunun taşması, orada meydana gelecek musibete, Pınar suyu ile yıkanmak yahut onu vücuduna sürmek gam ve kederden kurtulmaya, Suyu...
  2. Pınar Aydın resimleri

Pınar Aydın resimleri

best fm pınar pınar aydın resimleri aydın ayak ayakları aydının ayakları
  3. adına "AŞK" dedim..  AŞK' a geldim sevgili.

adına "AŞK" dedim.. AŞK' a geldim sevgili.

bana gönderilen çok güüzel mesajlardan bi tanesi.. sizinle paylaşmak istedim canlarım :) Yüreğime sen değince... telaşlarım çocukluğuma karışır bedenim.. bir serçe ürkekliğiyle ürperirim.. titreyen dudaklarım parmaklarımda asılı kalır,. üşür avuçlarım.. yalnızlığımın elini tutar.. sahi ? sana gelsem giyinebilir ısıtabilir misin üşüyen hayallerimi? . . . Düşünme sen düşününce.....
  4. Pınar Aydın biyografi

Pınar Aydın biyografi

pınar aydın pinar aydin pınar arka sokaklar aydın pınar aydın biyografi, biyografisi, kısaca hayatı, kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, haberler, dizileri, filmleri, şarkıları Dizi oyuncusu olmasının yanı sıra müzik dünyasına da el atan Pınar Aydın hakkında sizlere merek attiğiniz tüm bilgileri sunuyoruz Melek'ler. Doğumu: 16 Temmuz 1981 - Bursa Dizi oyuncusu, İtanbul’da yaşıyor,...
  5. Pınar Aylin sevgilim ve kızım bebek istiyor dedi

Pınar Aylin sevgilim ve kızım bebek istiyor dedi

pınar aylin, sevgilisi, kızı, maya, yeni albümü, 2011 albümü, haberleri burada arkadaşlar. Yeni albümü için kampa giren Pınar Aylin "sevgilim ve kızım bebek istiyor" dedi. İşte o haber Melek'ler. Bir kamyonet kasasında yolculuk ettiği ilginç klibiyle tanınıp sevilen Pınar Aylin, yeni albümü için Almanya’da kampa girdi. şarkı kayıtlarını Berlin’de yapan şarkıcı, bu yaz albümle...

Sayfayı Paylaş