gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Pınar Aylin - Deliler Gibi

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir deli aşka düştüm tam da yazın başında Bin defa dolaşıyor sevda damarlarımda Yok başka yolu çılgınlıktır bunun sonu
    Hep hayali sarmış dört yanda sağı solu
    Dengem kayboldu akşamlar gün oldu
    Gönlüm hoş oldu bir garip sarhoş oldu

Yine sevmeli yine sarılmalı ateşler gibi
    Yine öpmeli yine dokunmalı deliler gibi
    Anlamam dinlemem coştum işte böyle ben
    Ne yapsa vazgeçmem sevdim işte böyle ben

Söz : Aşkın Tuna
    Müzik : Derleme

Pınar Aylin - Deliler Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar Aylin - Sebebini Sorma

Pınar Aylin - Sebebini Sorma

gitme kal deseydin keske neden gitmeme izin verdin madem okadar cok seviyordun neden bi kere soyleyemedin gitme kal..deseydin keske neden neden izin verdin?! madem okadar cok seviyordun neden bikere soyleyemedin cehennem hic buz tutarmi bu deli sensiz yatarmi uykularin kacarken ellerin beni ararmi sebebini sorma kendini yorma bende ozledim cok yar ne seninle nede sensiz askta mantik yok
  2. Pınar Aylin - Bekletme

Pınar Aylin - Bekletme

Yık duvarları aç kapılarını vakit geç değil Kır gururunu aç bana kalbini aşk ölüm değil Denesen ne olur beni dinlesen bitmeden bahar Bana sevdiğini söyle o kadar korkacak ne var? Bırak kendini aşk rüzgarına geçmeden yıllar Yürü durma yolun sonuna kadar kacacak ne var? Hadi ama olan olsun artık sabırsız ellerimi bekletme Hadi dokun içinden geldiyse aynı şeyi bin kere söyletme
  3. Pınar Aylin - Ağladın mı?

Pınar Aylin - Ağladın mı?

Gidenler bilemezler unutulmak ne demektir Gidenler duyamazlar kalanların feryadını Sen de duymadın beni, duyamazdın uzaklardan Sakın birşey bekleme bu geç kalan pişmanlıktan Bana yaşattığın acıları düşün Sen olsan affedip geri döner miydin Bu bezgin yürekle dönsem ne olacak Ne anlamı kaldı seni sevmenin Ağladın mı bir gece vakti Anladın mı beni Can nasıl acırmış hasretten anladın mı şimdi...
  4. Pınar Aylin - Adam Olaydın

Pınar Aylin - Adam Olaydın

artık gelme sabrım çizgi üstünde yol verdim sevdaya sonu yok bilsemde adam olaydın da beni alaydın ya dedim o yare de hadi git işine
  5. Pınar Aylin - Neler Vermezdim

Pınar Aylin - Neler Vermezdim

kaynak: diyemediklerim

Sayfayı Paylaş