gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pınar Dikici Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pınar dikici, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Pınar Dikici, (d. 18 Nisan 1986, İzmir) Türk oyuncudur.

Yönetmenliğini Erhan Tursun’un yaptığı, müziklerini İskender Paydaş'ın hazırladğı Ümit Milli dizisi ile önplana çıkmıştır.

2007 yılında Kader dizisinde 'Ayşe' karakterini canlandırmıştır. Parmaklıklar Ardında dizisinde Şebnem Güner'i canlandırmış, ikici sezonda karakterinin hapisten çıkmasıyla beraber diziden ayrılmıştır.

2008 Adanalı dizisinde rol aldı. Es-es dizisinde 'Menekşe' karakterini canlandırmıştır. Son olarak Tövbeler Tövbesi isimli dizide boy göstermektedir.

Çalışmaları

Tövbeler Tövbesi (dizi) (2011- )
    Es-es (2009-2010)
    Adanalı (2008)
    Parmaklıklar Ardında (2007)
    Kader (2007)
    Tılsım Adası (2003)
    Suna (2000)
    Ümit Milli (2004)

Pınar Dikici Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pınar

pınar

handan merhaba sana ulaşamıyorum ben parasal durumumu sordum canım bana biraz bilgi verirmisin lütfen bide genel bişeyler söylersen sevinirim öptüm seni :dosya:
  2. Pınar dikici Hakkında bilgi ve resim var mı

Pınar dikici Hakkında bilgi ve resim var mı

Pınar dikici isimli bayan sanatçı hakkında bilgi gerekmekte. Bu sanatçı hakkında bilgi resim veya biografi varsa sevinirim.
  3. Dilek Pınar Kimdir, Resimleri

Dilek Pınar Kimdir, Resimleri

Dilek Pınar Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde ?
  4. 2013 Popstar Pınar Verliler Kimdir?

2013 Popstar Pınar Verliler Kimdir?

Bu konu; 2013 Popstar Pınar Verliler Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu gece Star Tv'de Popstar yarışması başlıyor. Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Demet Akalın ve Serdar Ortaç'tan oluşan jüri önünde ter dökecek olan finalistlerden Pınar Verliler'i tanıyalım.. 26.10.1985-İstanbul doğumlu... 20 yaşında yaptığı evlilikten bir oğlu var, şu anda bekar... 16...
  5. Vatanım sensin Yıldız (Pınar Deniz)kimdir?

Vatanım sensin Yıldız (Pınar Deniz)kimdir?

Kanal d ekranlarının reytingleri alt üst eden yeni dizisi "Vatanım Sensin" de Cevdet albay ve hemşire Azize'nin kızını canlandıran Yıldız karakterini oynayan Pınar Deniz, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizi de nasıl bir karakter canlandırıyor derseniz, Diğer kızkardeşi Hilal'e göre oldukça zıt bir karakteri oynuyor. Hem başarılı hem başarısız, hem şımarık hem kırılgan biri olan...

Sayfayı Paylaş