gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Pınar Dilşeker Kurşun Döktürdü

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Pınar Dilşeker Kurşun Döktürdü haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Pınar Dilşeker geçtiğimiz gün Etiler'de bir evin balkonunda kurşun döktürürken objektiflere yakalandı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Dilşeker nazara geldiğine inandığı için kurşun döktürdü.

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Pınar Dilşeker, önceki gün Etiler’de, bir dairenin balkonunda kurşun döktürürken objektife takıldı.

Kendisinden 30 yaş büyük Ahmet Hamoğlu ile üç yıl önce evliliğin eşiğinden dönen ve o zamandan beri ortalarda görünmeyen Pınar Dilşeker, önceki gün Etiler’de objektife takıldı. Ünlü şarkıcı, bir dairenin balkonunda, başına örtü çekmiş kurşun döktürüyordu!

Gündüz vakti balkonda yaşanan bu olay, tesadüf eseri habercilerin objektifine de yansıdı. Kurşun döken kişi, gazetecileri fark edince balkon karıştı; hem kadın hem de Pınar Dilşeker, işi yarım bırakıp apar topar içeri girdi ve bir daha da balkonda görünmedi.

Pınar Dilşeker, üç yıl önce kendinden 30 yaş büyük işadamı Ahmet Hamoğlu ile nişanlanmıştı. Ancak iddiaya göre Dilşeker, kendisini aldattığı gerekçesiyle nişanı bozdu. Ünlü şarkıcı, o zamandan beri de ortalarda pek gözükmüyordu

Pınar Dilşeker Kurşun Döktürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaza Kurşunu

Kaza Kurşunu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kurşun

Kurşun

: Kurşun Tüfek kurşunu görmek yerine ulaşan söze, elçiye yahut gıybata, Birinin kendine kurşun atması, o kimseden bir söz getirilmesine, birine kursun atmak, o kimseye adam göndermeye, Kurşunun dosdoğru gitmemesi, gönderilen kişinin yerine varamaamsına, Attığı kuurşunun durmaksızın sürekli gittiğini görmek dünya durdukça devam edecek ad ve şöhrete; Külçe halindeki kurşun mala, kurşun eritmek...
  3. Pınar

Pınar

Şeref ve itibara, uzun ömre; Çeşme ve kaynak görmek nimete, hayır ve berekete, mansadın hasıl olmasına; Berrak ve tatlı sulu, akar vaziyette bir pınar görmek kerem ve iyilik sahibi, kadri yüce kimseye, Bulanık ve acı sulu pınar, aşağılık, zelil kimseye, Pınarın suyunun taşması, orada meydana gelecek musibete, Pınar suyu ile yıkanmak yahut onu vücuduna sürmek gam ve kederden kurtulmaya, Suyu...
  4. pınar

pınar

handan merhaba sana ulaşamıyorum ben parasal durumumu sordum canım bana biraz bilgi verirmisin lütfen bide genel bişeyler söylersen sevinirim öptüm seni :dosya:
  5. kurşun döktürmek :)

kurşun döktürmek :)

merhabalar.Ben bugün 1 sefer kurşun döktürdüm ikincisi erimedi bi türlü 1 seferle yetindik evdekiler tutturdu haftaya gidelim döktürelim diye :) neyse bu kurşun nazara iyi gelirmiş ama ben döktürdükten kısa bi sonra bi mayışma efendim esneme baş ağrısı yaptı ters mi etki etti acaba bilemedim deneyenleriniz var mı bu kurşun döktürmeyi sizde nasıl oldu ben benimkini paylaşmak istedim :D

Sayfayı Paylaş