gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

Pinhani - Ben nasıl büyük adam olucam

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

gormezdim onumu gormezdim okudum yillarca hep okudum okumaktan boynumu buktum yoruldum
    bilmezdim adimi bilmezdim
    aradim her sehirde aradim
    kostum dere depe astim dolastim
    kimin ugruna?
    ne ugruna?

herkes kosesini kapmis
    iyi ama ben nasil büyük adam olucam
    bir tek seni bana cok gordu dunya
    iiler bu savasi kaybetmis
    peki ama ben nasil büyük adam olucam
    kotu olmak seni geri getirir mi acaba?

sevmezdim okulu sevmezdim
    okudum yillarca hep okudum
    okumaktan boynumu büktüm de yoruldum
    bilmezdim oyunu bilmezdim
    denedim her sekilde denedim
    denemekle olmadi zaten yenildim
    kimin ugruna?
    ne ugruna?

herkes kosesini kapmis
    iyi ama ben nasil büyük adam olucam
    bir tek seni bana cok gordu dunya
    iiler bu savasi kaybetmis
    peki ama ben nasil büyük adam olucam
    kotu olmak seni geri getirir mi acaba

Pinhani - Ben nasıl büyük adam olucam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğu Büyük Adam Yerine Koymak

Çocuğu Büyük Adam Yerine Koymak

Çocuğu büyük adam yerine koymak nasıl olacaktır. Evinize çok saygı ve sevgi duyduğunuz bir misafir gelse, siz ona nasıl davranırsınız? Özellikle çocuğunuza bu kişinin yanında nasıl muamele edersiniz? Bunu gözünüzün önüne getirin ve çocuğunuzu ciddiye alınız. Mesele bu kadar basittir. Böyle bir misafirinizi çocuk ile birlikte olduğunuz zaman hayalinizde baş köşeye oturtunuz, sanki o varmış...
  2. işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. dünyanın en büyük dilli adamı

dünyanın en büyük dilli adamı

dünyanın en büyük adamı dünyanın en büyük dilli adamı ve kadını dünyanınenbüyükadamı dünyaninenbüyükadami :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
  4. çocuğu büyük adam yerine koymak

çocuğu büyük adam yerine koymak

Çocuğu büyük adam yerine koymak nasıl olacaktır. :) Evinize çok saygı ve sevgi duyduğunuz bir misafir gelse, siz ona nasıl davranırsınız? Özellikle çocuğunuza bu kişinin yanında nasıl muamele edersiniz? Bunu gözünüzün önüne getirin ve çocuğunuzu ciddiye alınız. Mesele bu kadar basittir. Böyle bir misafirinizi çocuk ile birlikte olduğunuz zaman hayalinizde baş köşeye oturtunuz, sanki o varmış...
  5. Büyük ada nerdedir ? Büyük adaya nasıl gidilir ?

Büyük ada nerdedir ? Büyük adaya nasıl gidilir ?

büyük adaya nerden gidilir,büyük ada nerdedir,büyük adada gezilcek yerler,büyük adada nerde kalınır,büyük adaya vapur nerden kalkıyor,büyük ada hakkında bilgiler Şehirden uzaklaşmak için birçok farklı alternatifiniz var ama İstanbul'da trafikten kaçmak için tek yol adalara gitmek. Biz de Bostancı'dan ada vapuruna bindik ve Büyükada'ya doğru yola koyulduk. Ada vapurları, Bostancı, Sirkeci ve...

Sayfayı Paylaş